Bullet For My Valentine z nowym teledyskiem

Bullet for My Valentine wracają z nowym materiałem. Tuż po koncercie na Impact Festivalu, który 26 czerwca odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, zespół wypuści szósty longplay. Krążek promuje świeżo opublikowany singiel „Over It”.

Ponad 5 mln sprzedanych albumów na całym świecie, setki milionów odtworzeń na YouTube i koncerty, które przyciągają fanów pod każdą szerokością geograficzną – Bullet For My Valentine to niekwestionowana gwiazda. W ostatnim czasie skład zespołu uległ zmianie. Z grupą pożegnali się basista Jason „Jay” James i perkusista Michael „Moose” Thomas.

Pierwszy album z nową sekcją grupa wyda 29 czerwca. „Gravity” będzie szóstym wydawnictwem Bullet for My Valentine z nowymi członkami: Jamiem Mathiasem i Jasonem Bowldem.

– Nie mamy zamiaru powielać niczego, co robiliśmy w przeszłości – zapewnia Matt Tuck, frontman Bullet for My Valentine. – Chcemy patrzeć w przyszłość. Staramy robić coraz lepsze rzeczy, rozwijając się technicznie. Stworzyliśmy naprawdę potężne, masywnie brzmiące i ciężkie utwory, ale zamiast być gitarowo super thrashowi i techniczni staliśmy się znacznie bardziej oszczędni i łatwiej strawni. Dzięki temu brzmimy jeszcze mocniej – zapewnia wokalista.

– Z początku album może zaskoczyć wiele osób brzmieniem i tym, jakie jest instrumentarium, ale kiedy już kurz opadnie, zobaczycie, że to konkretny materiał – zapowiada Tuck.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej płyty – podsumowuje wokalista.

Przypomnijmy: Bullet For My Valentine 26 czerwca zagrają na Impact Festivalu w Tauron Arenie w Krakowie. Główna gwiazdą wydarzenia będzie Ozzy Osbourne.

Ostatnim albumem w dorobku walijskiej formacji pozostaje „Venom” z 2015 r.

Po merch Bullet For My Valentine zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV