Brother Firetribe we Wrocławiu. Mamy wejściówki!

Fińscy hardrockowcy z Brother Firetribe przyjeżdżają do Polski. Założony przez Emppu Vuorinena z formacji Nightwish zespół 12 października zagra we wrocławskim klubie Firlej. Jeśli jeszcze nie macie biletów, dajcie znać – mamy do rozdania 3 wejściówki!

Grupa Brother Firetribe istnieje od 2002 r. Jak sami twierdzą, ich twórczość jest: „zaraźliwa, sprawiająca, że czujesz się dobrze”. We Wrocławiu zespół wystąpi w ramach małego jubileuszu – w tym roku Brother Firetribe świętują bowiem 15-lecie działalności.

Wrocławski koncert Finów jest częścią ich europejskiej trasy. Innego polskiego koncertu Brother Firetribe w tym roku już nie będzie, dlatego powinniście tam być. W roli supportu zagrają Shiraz Lane.

Nie macie jeszcze biletów? Dajcie nam znać – mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki. Napiszcie, dlaczego chcecie je zdobyć na [email protected], a my wylosujemy osoby, które zostaną wpisane na listę gości. Macie czas do wtorku, 11 października, do godz. 18.00

Jeżeli wolicie kupić bilety, szukajcie ich na stronie https://sklep.knockoutprod.net w cenach 60 (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu).

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV