Black Veil Brides: Zmiana w składzie i dwa nowe single

Black Veil Brides powracają z nowym materiałem i nieco zmienionym składem. Miejsce Ashleya Purdy’ego zajął Lonny Eagleton, z którym zespół stworzył dwa premierowe single: „The Vengeance” i „Saints Of The Blood”.

Sporo dzieje się w obozie Black Veil Brides. Wbrew temu, o czym mówiło się jeszcze niedawno, zespół nie zamierza kończyć działalności. Wręcz przeciwnie – wszystko wskazuje na to, w szeregach Black Veil Brides panuje twórcza atmosfera. Dowodem na to są nowe single, które grupa opublikowała na swoim kanale.

„The Vengeance” i „Saints Of The Blood” to utwory nagrane z nowym basistą Lonnym Eagletonem, który zastąpił Ashleya Purdy’ego. Eagleton dał się poznać fanom zespołu, będąc częścią solowego projektu wokalisty Andy’ego Biearsacka.

– Uczucie nostalgii i powrót do czasu, kiedy nagrywaliśmy album „We Stitch These Wounds” – klimat świeżo udostępnionych singli dla „Alternative Press” komentuje Andy Biersack. – Zamysł być taki, żeby stworzyć utwory, które będą brzmiały jak zespół, jakim byliśmy kiedyś i od czego być może trochę odeszliśmy, wrócić do tamtej formy.

– Zupełnie szczerze: kiedy tworzysz zespół tak długo, jak my, kiedy jesteś po wydaniu pięciu dużych albumów, epek i wielu innych rzeczy, chcesz zrobić nowe rzeczy – dodaje frontman Black Veil Brides. – To model, który nas pociąga. Parcie do przodu jest tym, co pozwala nam trwać i tworzyć razem nowe utwory, robić okładki, teledyski, pokazywać to ludziom i mówić „To coś nowego”.

Jak zapowiada zespół, wkrótce pojawią się kolejne single. Póki co udostępniamy „The Vengeance” i „Saints Of The Blood”.

Dyskografię Black Veil Bride zamyka wydany na początku 2018 r. album „Vale”.

Z materiałem z „Vale” zespół nie dotarł jeszcze do Polski. Czy coś się w tej kwestii zmieni? Jak na razie szanse na to są nikłe. Najbliższe plany Black Veil Brides to trasa m.in. z In This Moment, która potrwa do połowy maja 2020 r.

Koszulki, płyty i pełna ofertę merchu Black Veil Brides znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV