Black Veil Brides zakończą działalność? Wokalista komentuje

Black Veil Brides zakończą działalnośc po trasie Vans Warped Tour? Zaskakującą wypowiedź Ashleya Purdy’ego, basisty grupy, skomentował wokalista Andy Biersack. „Pierwszy raz dowiedziałem się o naszym rozpadzie” – stwierdził frontman BVB.

Wiadomość o rozejściu się dróg członków Black Veil Brides Ashley Purdy nieoczekiwanie przekazał, goszcząc na antenie podcastu „Another FN Podcast”. Basista stwierdził, że trasa Vans Warped Tour będzie ostatnią okazją, by zobaczyć Black Veil Brides.

W oficjalnym oświadczeniu, opublikowanym na łamach AltPress, do rewelacji Purdy’ego odniósł się Andy Biersack.

„Pierwszy raz dowiedziałem się o naszym rozpadzie. O ile wiem, nie ma planów, by zakończyć działalność po Warped. A przynajmniej jeśli były, nie byłem ich świadomy. Jesteśmy na wczesnym etapie prac nad dużym wydawnictwem, ukazującym ostatnie 10 lat Black Veil Brides. Moje osobiste cele są związane z nim i nadchodzącymi koncertami na Warped Tour” – skomentował wokalista.

„Chciałbym również dodać, że wszystkie poboczne projekty każdego z członków Black Veil Brides zawsze będą wspierane. I choć miałem świadomość, że jest zainteresowanie rozpoczęciem czegoś nowego przez niektórych członków, czegoś podobnego do mojego projektu Andy Black czy Aeloni Jake’a, nie wiedziałem, ze był plan całkowitego zakończenia działalności przez zespół, dlatego nie mogę tego skomentować” – dodał Biersack.

Przypomnijmy: festiwal Vans Warped Tour, którego tegoroczną gwiazdą jest Black Veil Brides, to największy objazdowy festiwal w Stanach Zjednoczonych, sponsorowany przez firmę Vans. W 2018 r. wydarzenie odbywa się po raz ostatni. Jako oficjalny powód zakończenia Vans Warped Tour podano spadającą frekwencję.

Przez ponad 20 lat instnienia Vans Warped Tour w trasie zięli udział m.in. Linkin Park, Blink-182 i The Pretty Reckless.

Przypomnijmy: Black Veil Brides mają za sobą trasę u boku Asking Alexandia, podczas której promowali tegoroczny album „Vale”. Póki co nie mamy informacji o polskim koncercie formacji.

Koszulki, płyty i pełna ofertę merchu Black Veil Brides znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. @dontshootskrlx (www.facebook.com/Blackveilbrides)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV