Black Veil Brides z nowym teledyskiem. „When They Call My Name”

Nowy teledysk prezentuje formacja Black Veil Brides, która cały czas promuje wydany z początkiem roku album „Vale”. Klip do „When They Call My Name” to drugi teledysk pochodzący z najnowszej płyty post-hardcore’owców z Cincinnati.

Ekipa Black Veil Brides chwilowo nie koncertuje, ale bynajmniej nie oznacza to, że Andy Biersack i reszta składu BVB pozwalają o sobie zapomnieć. Zespół zaprezentował nowy teledysk, zrealizowany do „When They Call My Name” – kolejnego singla Amerykanów.

– „Vale” po łacinie oznacza „bądź silny” i to tak naprawdę główne przesłanie tej płyty – o nowym albumie Black Veil Brides wypowiada się Andy Biersack, lider grupy.

– Mamy nadzieję dalej inspirować naszych fanów do tego, by mieli siłę przyjmować swoją indywidualność – podkreśla Biersack i zaznacza: – Od początku Black Veil Brides tworzy dla outsiderów, osób wykluczonych. Tym albumem damy wam nadzieję, radość i co najważniejsze, porządną dawkę rockandrollowego kopa!

Przypomnijmy: w Polsce po raz ostatni Black Veil Brides wystąpili w 2015 r. w Warszawie. Póki co nie mamy informacji o polskim koncercie formacji.

Najbliższe koncerty Black Veil Brides odbędą się pod koniec kwietnia w ramach wspólnej trasy zespołu z formacją Asking Alexandria.

Merch Black Veil Brides, w tym nowe wzory koszulek, czapki i kalendarz na 2018 r., znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV