Będą koncerty Sweet Noise w 2020. Pierwsza data ogłoszona

Sweet Noise potwierdza powrót na scenę w 2020 r. Dowodzony przez Glacę i Magica zespół, który przed rokiem reaktywował się w nowym składzie, 29 lutego zagra w poznańskim klubie U Bazyla.

Jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów na polskiej scenie ziścił się w 2019 r., kiedy w lipcu w Poznaniu na scenie klubu U Bazyla zaprezentował się nowy skład Sweet Noise. Trzon grupy pozostał bez zmian – na jej czele stoi Piotr „Glaca” Mohamed, muzycznym mózgiem jest zaś Tomasz „Magic” Osiński. Formacja jesienią zaliczyła szereg koncertów, odwiedzając osiem miast, a także stając naprzeciw wieloletnich fanów, od lat czekających na come back Sweet Noise.

– Wszystkie powroty Sweet Noise były w dużej mierze zasługą naszych fanów. Są ci, którzy wspierają nas na koncertach, ale również Ci, którzy z nami w tej chwili pracują. Skala wpływu Sweet Noise na ich życie jest tak naprawdę największym sukcesem tego zespołu – komentuje Glaca.

– Niedługo mija 25 lat od czasu premiery naszej pierwszej płyty „Respect”, a przekaz naszych albumów poraża wręcz aktualnością – dodaje wokalista. – Kiedy połączysz to z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem, to dostajesz Sweet Noise 2020.

Co dalej? Wiemy już, że zespół pracuje nad nowym materiałem. Wygląda na to, że rok 2020 przyniesie również koncerty. Na fanpage’u Sweet Noise pojawiła się informacja o pierwszym koncercie w 2020 r. 29 lutego grupa powróci do Poznania i zagra w klubie U Bazyla.

Daty kolejnych przystanków tegorocznej odsłony Respect Tour mają zostać ogłoszone wkrótce.

Nasze zdjęcia z ubiegłorocznego koncerty Sweet Noise w Poznaniu znajdziecie via [link]

1 komentarz do wpisu “Będą koncerty Sweet Noise w 2020. Pierwsza data ogłoszona”

  1. Do tej pory mam bilet z koncertu My Riot, który się nie odbył w Rzeszowie i cała trasa została wstrzymana, od tej pory cisza poza Cieszanowem gdzie Seet Noise dał świetny koncert-ludzi mało ale to,była niedziela i można to zrozumieć, mam wrażenie że podkarpacie w jakimś stopniu przeszkadza Glacy, woli koncertować w całej Polsce ale nie w korzeniach!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV