Będą dodatkowe pociągi na Pol’and’Rock Festival!

Doskonałe wiadomości dla publiczności Pol’and’Rock Festival przekazuje premier Mateusz Morawiecki. Wbrew wcześniejszym informacjom będą dodatkowe pociągi do Kostrzyna nad Odrą.

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że dojazd pociągiem na Pol’and’Rock będzie niemożliwy. Najpierw spółka Przewozy Regionalne zapowiedziała, że nie podstawi dodatkowych pociągów do Kostrzyna nad Odrą, a następnie jeszcze gorsze wieści przekazała spółka PKP Intercity, której składy miały celowo omijać Kostrzyn w czasie trwania festiwalu.

Na szczęście nie będzie tak źle.

„W trosce o bezpieczeństwo uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą poleciłem przygotowanie pociągów, które dowiozą uczestników na miejsce” – nieoczekiwanie poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Tweet premiera udostępniamy poniżej.

„Mówiąc krótko, zwyciężył zdrowy rozsądek” – komentuje Jerzy Owsiak.

„Niech słowa podziękowania za tę decyzję pozwolą nam spokojnie i bardzo profesjonalnie przygotowywać się do otwarcia jubileuszowej odsłony festiwalu już za 44 dni” – dodaje szef Fundacji WOŚP.

Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Gwiazdy imprezy to m.in. Testament, Parkway Drive, Prophets of Rage, a także polscy wykonawcy, w tym Acid Drinkers, Decapitated i Kult.

fot. E. Wójcik (Baza Mediów WOŚP)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV