Amon Amarth mają swoją grę. Młot, pioruny i mocny soundtrack

13 utworów, 12 poziomów, 4 światy i cała horda przeciwników – tak w skrócie przedstawia się gra, którą przygotowali szwedzcy deathmetalowcy z Amon Amarth. Gra jest dostępna na iOS i Androida.

Jeśli lubicie metal, macie gen wikinga, a w środowisku urządzeń mobilnych czujecie się pewnie jak Amon Amarth na scenie, powinniście sprawdzić tę grę.

Grupa Amon Amarth właśnie dołączyła do grona rockowo-metalowych gwiazd, które mają swoje gry. Śladem m.in. Iron Maiden i Kiss Amoni wypuścili muzyczną platformówkę, wzbogaconą o swoje najlepsze numery – w końcu dobry soundtrack to podstawa dobrej zabawy.

Tak jak w swojej twórczości, tak w grze stworzonej wspólnie z Ride & Crash Games Amoni nie przebierają w środkach. Zasady są proste – jesteś Thorem, a twoja misja to oczyszczenie Śródziemia z obecności kreatur, które zakłócają spokój okolicy. Jeśli zachodzi taka potrzeba (a zachodzi), w ruch idą młot i pioruny. Wszystko odbywa się przy wtórze 13 wybranych utworów Amon Amarth.

Gra działa na smartfonach i tabletach. Koszt to 9 dolarów. Trailer sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: Amon Amarth wciąż promują ubiegłoroczny album „ Jomsviking”. W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Bestsellerowe koszulki z nadrukami Amon Amarth oraz gadżety zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV