All That Remains z datą premiery i szczegółami płyty

Prędzej niż można się było spodziewać z nowym albumem powróci ekipa All That Remains. Zespół podał szczegóły płyty. „Victim Of The New Disease” ukaże się 9 listopada. Gościnnie na krążku zaśpiewa wokalista Asking Alexandria.

Jeszcze niedawno Phil Labonte, frontman All That Remains, zapowiadał, że nowy album grupy ukaże się w 2019 r. Metalcore’owcy ze Springfield wrzucili jednak drugi bieg. Koniec końców ich kolejny longplay trafi do sklepów jeszcze w tym roku.

Na „Victim Of The New Disease”, jak został nazwany nowy album All That Remains, trafi 10 premierowych utworów, w tym jeszcze gorący singiel „Fuck Love”. W jednym z utworów usłyszymy Danny’ego Worsnopa z Asking Alexandria. Całość ukaże się 9 listopada.

Jak zaznacza Labonte, „Victim Of The New Disease” to próba stworzenia unikalnego brzmienia All That Remains.

– Są zespoły, które robią jedną rzecz. Takim zespołem jest np. Lamb Of God. Nie chcemy być następnym Slayerem, bo Slayer już jest, tak samo jak jest już Lamb Of God. Są naprawdę ciężkie zespoły, które robią świetną robotę i rządzą. To jest ich rola. My nigdy nie byliśmy takim zespołem – zauważa Labonte.

– Staramy się włączyć do naszej twórczości te rzeczy, które lubimy. Niektórzy tego nie rozumieją. Podchodzą do metalu na zasadzie: „Jeśli to nie metal, pieprzyć to”. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Nie próbujemy być jak ktoś inny, staramy się być sobą. Brzmimy jak All Taht Remains. Jesteśmy takim zespołem, jakim jesteśmy – podkreśla wokalista.

Przypomnijmy: 14 grudnia All That Remains wystąpią w Polsce. Koncert odbędzie się w klubie Firlej we Wrocławiu.

Sprzedaż biletów prowadzi agencja Knock Out Productions.

Merch All That Remains, w tym wszystkie płyty CD zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Kasey Jean Noll (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV