AC/DC wydadzą nowy album i ogłoszą trasę? Jest kolejny przeciek

Wygląda na to, że powrót AC/DC z Brianem Johnsonem w składzie to kwestia czasu. Informacje na temat come backu australijskiej legendy przekazał Dee Snider, frontman Twisted Sister, który zdradził, że dopiero co widział się z Johnsonem.

Utrzymanie czegokolwiek w tajemnicy w dobie mediów społecznościowych bywa trudne. Członkowie AC/DC właśnie przekonują się o tym na własnej skórze. Choć sami od miesięcy milczą, w sieci regularnie pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące ich powrotu z albumem, mającym zawierać utwory napisane przez zmarłego w 2017 r. Malcolma Younga.

Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, do zespołu powróci Brian Johnson, wieloletni frontman AC/DC, który w 2016 r. zmuszony był opuścić zespół w związku z poważnymi problemami ze słuchem.

„Dopiero co widziałem Briana. Ma się dobrze” – parę z ust na Twitterze wypuścił niepokorny Dee Snider.

Dopytywany przez fanów, czy to prawda, że AC/DC wkrótce wrócą na scenę, wokalista grupy Twisted Sister dodał: „Malcolm odszedł. Czterej pozostali członkowie zeszli się, żeby dokończyć utwory, które Malcolm nagrał, kiedy jeszcze żył. Malcolma zastąpi jego bratanek Stevie Young (robił to kilka razy wcześniej). Bardziej nie da się zbliżyć do pierwotnego AC/DC”.

Wszystko informacje przekazane przez Snidera pokrywają się z tym, o czym w kwietniu mówił Eddie Trunk, popularny amerykański prezenter radiowy, prowadzący własny podcast Trunk Nation.

– Mam źródła, z których dowiedziałem się, że na pewno wyruszą w trasę z Brianem – informował Trunk. – Jasne, to nieoficjalna informacja, ale wiem o tym od niezawodnego informatora. Sądzę, że to już ustalone, że AC/DC wydadzą coś, co będzie hołdem dla Malcolma Younga, tak jak album „Back in Black” był hołdem dla Bona Scotta. Nie mam co do tego wątpliwości. Jestem też przekonany, że będą grać koncerty. To kwestia tego, kiedy dokładnie to ogłoszą.

Powrót AC/DC wydaje się więcej niż realny. Oprócz doniesień kolejnych ludzi z branży wskazuje na to fakt, że w ubiegłym roku członkowie AC/DC zostali obfotografowaniu w studiu w Vancouver, gdzie powstały trzy ostatnie płyty grupy. Kiedy dowiemy się więcej? To w tej chwili pytanie za sto punktów.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV