Trasa Rammstein odwołana. Zespół wystąpi w Polsce dopiero w 2022

Fatalna wiadomość z obozu Rammstein, której niestety można było się spodziewać. Zespół odwołał zaplanowaną na ten rok trasę, w tym koncert w Warszawie. „Koncerty są przesunięte na 2022 r.” – informują Niemcy.

Wygląda na to, że ten rok nie przyniesie powrotu koncertów. Kolejni artyści nie zostawiają złudzeń, ponownie przekładając lub całkowicie odwołując swoje trasy.

Najwięksi czekają z takimi decyzjami do ostatniej chwili, ale to najwyraźniej już. Tegoroczną trasę odwołuje Rammstein. Niemieccy gwiazdorzy opublikowali oświadczenie, w którym nie ukrywają swojego rozczarowania.

„W związku ze spodziewanym zakazem organizowania koncertów oraz obostrzeniami związanymi z COVID-19 Rammstein niestety znów jest zmuszony przełożyć planowaną europejską trasę. Członkowie zespołu i wszyscy zaangażowani są tym faktem bardzo rozczarowani” – czytamy w oświadczeniu Rammstein.

Na pocieszenie grupa zapewnia, że przymusowy urlop przeznaczy na intensywne prace nad nowymi utworami.

Co z koncertem w Warszawie? Pozostaje w rozpisce. Nowa data to 16 lipca 2022 r.

CZYTAJ TEŻ: TILL LINDEMANN WYDA FILM KONCERTOWY SWOJEGO PROJEKTU

Przypomnijmy: jeśli wierzyć temu, o czym niedawno mówił Christian „Flake” Lorenz, klawiszowiec Rammstein, reprezentanci Neue Deutsche Härte mają już nagrany kolejny album. Rozmawiając z serwisem Motor.de, muzyk stwierdził, że jemu i jego kolegom jak zawsze nie brakowało weny.

– Tematyka, którą poruszamy, ma źródło w naszych codziennych doświadczeniach, w tym, co aktualnie dzieje się na świecie, a jest tak, że zawsze coś się dzieje. Generalnie zawsze mamy do czynienia z ludzkim szaleństwem i pod tym względem obecne czasy naznaczone pandemią koronawirusa nie różnią się od innych – uważa Flake.

Póki co dyskografię Rammstein zamyka imienny album z 2019 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.