The Rolling Stones ogłaszają kolejną trasę!

The Rolling Stones to zespół, który nigdy nie ma dość. Zaawansowani wiekiem giganci rock’n’rolla właśnie ogłosili kolejną trasę. W maju, czerwcu oraz lipcu grupa zagra 15 koncertów w Stanach Zjednoczonych!

– Jest coś w pulsie, który wiąże się w wyruszaniem w drogę. Masz to we krwi – w spocie promującym tegoroczną trasę The Rolling Stones mówi Mick Jagger.

The Rolling Stones osiągnęli absolutnie wszystko, ale Stonesów wciąż ciągnie na scenę. Choć razem mają ponad 300 lat (sic!), a najstarszy w składzie formacji Charlie Watts w przyszłym roku będzie świętował 80 urodziny, The Rolling Stones właśnie ogłosili kolejną trasę koncertową.

Począwszy od 8 maja i koncertu w San Diego, angielscy rockmani odwiedzą kolejno 15 miast. Trasa zakończy się 9 lipca w Atlancie.

Zapowiedź tournée wraz ze szczegółami możecie sprawdzić poniżej.

Czy The Rolling Stones wrócą również do Europy? Jedno nie ulega wątpliwości: po autorach „Exile on Main St.” i wielu innych evergreenów możemy spodziewać się absolutnie wszystkiego.

Przypomnijmy: The Rolling Stones wystąpili w Polsce w 2018 r., grając wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Od miesięcy spekuluje się, że zespół przygotowuje się do wydania nowej płyty, póki co jednak nie ma żadnych konkretnych informacji na temat spodziewanego wydawnictwa.

Merch The Rolling Stones, w tym koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV