Tarja zaprezentowała pierwszy singiel z „Act II”

Fani Tarji mogą zacierać ręce. Wszystko jest już jasne – 27 lipca była wokalistka Nightwish wyda „Act II”, drugi w swoim dorobku album koncertowy. Prezentujemy pierwszy singiel promujący wydawnictwo!

Nagrany przy okazji światowej trasy „The Shadow Shows”, podczas której Tarja 7-krotnie okrążyła kulę ziemską, pokonując 300 tys. km i grając ponad 200 koncertów w 40 krajach – „Act II” to następca doskonale przyjętego albumu live „Act I” wydanego w 2012 r.

„Act II to po prostu kolejny rozdział. Materiał został zarejestrowany głównie 29 listopada 2016 r. w niesamowitym Teatro della Luna Allago w Mediolanie. Zawiera liczne przeboje ze wszystkich czterech dotychczas wydanych albumów Tarji, takie jak «Innocence», «Die Alive» czy «Until My Last Breath»” – informuje wydawca.

Premierę „Act II” zaplanowano na lipiec. Zapowiadający wydawnictwo singiel „Love To Hate” udostępniamy poniżej.

Warto odnotować, że „Act I” to pierwsze wydawnictwo Tarji, które pojawiło się w pierwszej dziesiątce list przebojów w całej Europie (album dotarł m.in. do 5 miejsca bestsellerów w Niemczech). Wersja DVD utrzymywała się przez ponad 2 miesiące na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych klipów w Finlandii.

Krótko po premierze „Act II” Tarja pojawi się w Polsce. Wokalistka zagra w naszym kraju 2 koncerty: 24 października 2018 w gdańskim B90 oraz dzień później, 25 października 2018, w krakowskim klubie Studio. Tarji towarzyszyć będzie powermetalowa grupa Stratovarius.

Merch wokalistki dostepny na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.