Synowie muzyków Metalliki, Guns N' Roses i Stone Tempte Pilots założyli kapelę

Co w rodzinie, to nie zginie. Synowie Roberta Trujillo, Slasha i Scotta Weilanda założyli własną kapelę. Ich zespół Suspect208 wydał właśnie debiutancki singiel „Long Awaited”. Czy młode wilki dają radę?

Trudno wymarzyć sobie lepszy start w szołbiznesie. To pewne, że gdy w jednej kapeli grają dzieci muzyków znanych z Metalliki, Guns N' Roses i Stone Temple Pilots, taki zespół nie musi martwić się o marketing. W przypadku Suspect208, czyli nowego projektu Noaha Weilanda (syna Scotta Weilanda ze Stone Tempte Pilots), Londona Hudsona (syna Slasha z Guns N' Roses) i Tye’a Trujillo (syna Roberta Trujillo z Metalliki), oprócz nazwisk zgadza się też muzyka.

Suspect208 zaprezentowali właśnie swój pierwszy, debiutancki singiel „Long Awaited”. Numer spodoba się fanom rasowego rocka z undergroundowym, grunge’owym zacięciem.

Utwór możecie odsłuchać poniżej.

Skład Suspect208 uzupełnia Niko Tsangaris, który wprawdzie nie ma znanego ojca, a przynajmniej nic na ten temat nie wiemy, umiejętnościami jednak nie odstaje od reszty składu (posłuchajcie jego gitarowych solówek!). Jeżeli chodzi o resztę, jak dotąd największe doświadczenie zebrał Tye Trujillo. Pomimo zaledwie 16 lat syn basisty Metalliki ma już na koncie trasę z Korn (sic!), a także występy z grupą Suicidal Tendencies.

Jak potoczy się Suspect208? Czas pokaże. Jedno jest pewne: młodzi rockmani mają do zaoferowania znacznie więcej niż znane nazwiska. Słuchając ich najnowszego singla, trudno oprzeć się wrażeniu, że drzemie w nich ogromny potencjał, a brzmienie Suspect208 to rodzaj energii, której muzyka rockowa bardzo teraz potrzebuje.

Czekamy na więcej!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV