Sting zagra koncert w Polsce w 2020

Sting lubi koncertować w Polsce. Artysta na dniach pojawi się w Krakowie, ale już teraz wiemy, że w 2020 r. muzyk ponownie odwiedzi nasz kraj. W lipcu przyszłego roku Sting zagra na PGE Narodowym!

Aktualna trasa Stinga po Europie, obejmująca wyprzedany koncert w Krakowie 2 listopada, 25 lipca 2020 r. ponownie zahaczy o Polskę. Tego dnia Sting zamelduje się w Warszawie, gdzie zagra na stadionie PGE Narodowy!

Nadchodzące koncerty Stinga będą hołdem dla największych hitów popularnego artysty, będącego siedemnastokrotnym laureatem Grammy (sic!). Koncerty obejmą solową twórczość Stinga, jak również jako członka The Polce. W ich trakcie nie zabraknie takich przebojów, jak „Every Breath You Take”, „Shape Of My Heart” czy “Roxanne”. Sting wykona wspomniane utwory w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Członkowie Fan Clubu Stinga będą mieli dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży na www.sting.com przed wystartowaniem ogólnej sprzedaży. Przedsprzedaż artysty potrwa od poniedziałku, 28 października, od godz. 12.00, do środy, 30 października, do godz. 17.00.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 29 października o godz. 10.00 i potrwa do 31 października do godz. 9.00.

Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się 30 października o godz. 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 31 października do godz. 9.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w czwartek, 31 października, o godz. 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV