Skillet zaprasza fanów z Polski na swoje koncerty

To gorący czas dla formacji Skillet. Wraz z początkiem listopada zespół rozpocznie europejską trasę. W Polsce grupa wystąpi w sumie trzy razy. Na swoje koncerty Skillet zaprasza filmem dedykowanym polskim fanom.

Tegoroczną jesień Skillet zamierza spędzić w Europie. Aż do 15 grudnia zespół małżeństwa Cooperów będzie podróżował szlakiem europejskich scen, odwiedzając również Polskę. Z utworami z wydanej 2 sierpnia płyty „Victorious” Skillet wystąpi 12 listopada w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu, 13 listopada w Stodole w Warszawie oraz 20 listopada w klubie Studio w Krakowie.

Grupa postanowiła wystosować specjalne zaproszenie.

– Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy was na trzech koncertach w listopadzie. Łapcie bilety na LiveNation.pl. Do zobaczenia na miejscu! – do polskich fanów zwraca się zespół.

Video udostępniamy poniżej.

Bilety na wszystkie trzy koncerty Skillet wciąż są w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 119 zł.

– Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z fanami – europejską trasę komentuje frontman Skillet John Cooper. – Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych. Priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu.

– Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek oraz porozmawiać ze starymi i nowymi fanami podczas sporkań M&G’’ – podsumowuje muzyk.

Skillet ma na koncie dwie nominacje do nagrody Grammy oraz status jednego z najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI w. „Monster”, jak dotąd najpopularniejszy singiel amerykańskiej formacji pochodzący z płyty „Awake”, do dziś pozostaje „jednym z najbardziej streamowanych rockowych utworów wszechczasów”. W samym 2018 r. muzykę Skillet streamowano ok. miliard razy.

Aktualny skład Skillet tworzą John Cooper, Korey Cooper, Jen Ledger i Seth Morrison.

Merch Skillet znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. R. Arvesen (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV