Skillet zaprasza fanów z Polski na swoje koncerty

To gorący czas dla formacji Skillet. Wraz z początkiem listopada zespół rozpocznie europejską trasę. W Polsce grupa wystąpi w sumie trzy razy. Na swoje koncerty Skillet zaprasza filmem dedykowanym polskim fanom.

Tegoroczną jesień Skillet zamierza spędzić w Europie. Aż do 15 grudnia zespół małżeństwa Cooperów będzie podróżował szlakiem europejskich scen, odwiedzając również Polskę. Z utworami z wydanej 2 sierpnia płyty „Victorious” Skillet wystąpi 12 listopada w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu, 13 listopada w Stodole w Warszawie oraz 20 listopada w klubie Studio w Krakowie.

Grupa postanowiła wystosować specjalne zaproszenie.

– Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy was na trzech koncertach w listopadzie. Łapcie bilety na LiveNation.pl. Do zobaczenia na miejscu! – do polskich fanów zwraca się zespół.

Video udostępniamy poniżej.

Bilety na wszystkie trzy koncerty Skillet wciąż są w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 119 zł.

– Cieszymy się, że wracamy z trasą koncertową do Europy. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się nową muzyką z fanami – europejską trasę komentuje frontman Skillet John Cooper. – Widzę mnóstwo komentarzy od naszych międzynarodowych fanów na portalach społecznościowych. Priorytetem było dla mnie spotkanie z nimi i wspólne spędzenie czasu.

– Cieszę się, że będziemy mogli dać fanom niesamowity, pełny zestaw naszych nowych piosenek oraz porozmawiać ze starymi i nowymi fanami podczas sporkań M&G’’ – podsumowuje muzyk.

Skillet ma na koncie dwie nominacje do nagrody Grammy oraz status jednego z najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI w. „Monster”, jak dotąd najpopularniejszy singiel amerykańskiej formacji pochodzący z płyty „Awake”, do dziś pozostaje „jednym z najbardziej streamowanych rockowych utworów wszechczasów”. W samym 2018 r. muzykę Skillet streamowano ok. miliard razy.

Aktualny skład Skillet tworzą John Cooper, Korey Cooper, Jen Ledger i Seth Morrison.

Merch Skillet znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. R. Arvesen (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.