Seks na koncercie Behemotha. Nergal komentuje

W koncertowym uniesieniu wszystko jest możliwe – zwłaszcza na dużych, letnich festiwalach. Czasem hamulce puszczają za bardzo, jak na sobotnim koncercie Behemotha na festiwalu Roskilde, podczas którego jedna z par uprawiała seks oralny.

„Cóż, nie jestem weteranem, ale coś już widziałem. Widziałem wiele rzeczy. Wczoraj kończyliśmy sezon festiwalowy na Roskilde Festival w Danii. (…) Cieszę się, widząc każdą reakcję na naszą muzykę. Ze wszystkim oprócz obojętności jest mi dobrze. Nie przeszkadzają mi mała doza przemocy, ludzie rzucający częściami garderoby czy dziewczyny pokazujące cycki. Wszystko to jest okej. Ale w mojej prawie 30-letniej karierze nigdy nie widziałem pary robiącej to naprzeciwko sceny w centrum pierdolonego moshpitu!” – komentuje Nergal.

Zdarzenie, do którego na swoim Instagramie odniósł się Nergal, nie wymaga szczególnej relacji. Nagranie poniżej mówi samo za siebie.

„Półnaga kobieta, klęcząca przed półnagim kolesiem, obciągając mu przez dobre 5-10 minut, podczas gdy on unosi pięści, śpiewając nasze ulubione numery. Dobrze wiedzieć, że Behemoth psuje ludzi na tak wielu poziomach” – podsumowuje Nergal.

Koncertowa ekstaza, którą należy zrozumieć? A może totalne przegięcie? Każdy niech oceni to po swojemu.

Przypomnijmy: Behemoth ma przed sobą monumentalną trasę Ecclesia Diabolica Baltica, w ramach której Nergal & Company odwiedzą sześć polskich miast. W trasie wezmą udział również Zeal & Ardor, Whoredom Rife i In Twilight’s Embrace. Tournée organizuje agencja Knock Out Productions.

„I Loved at Your Darkest”, ostatni album Behemotha, oraz tematyczny merch znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

https://www.instagram.com/p/Bzm7T0lohw7/

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.