Sabaton znów w Polsce. Znamy szczegóły koncertu

Zdążyliście się już stęsknić za Sabatonem? Szwedzi, którzy dopiero co wystąpili na Mystic Festival w Krakowie, ponownie zagrają w Polsce. Zespół na początku 2020 r. zagra na warszawskim Torwarze.

Sabaton udostępnił właśnie trzeci singiel z nadchodzącej płyty – tytułowe „Great War”, a już 19 lipca 2019, za pośrednictwem Nuclear Blast Records ukaże się pełne wydawnictwo „The Great War”.

Wraz z początkiem roku 2020 Sabaton ruszy w europejską trasę promującą album! Koncerty rozpoczną się 17 stycznia w Zurychu, a trasę zamknie występ w Kopengadze, 16 lutego 2020. Supportami kapeli, podczas całej planowanej trasy, będą: Apocalyptica oraz Amaranthe.

Apocalyptica, czyli symfoniczno-metalowa formacja z Finlandii, pracuje obecnie nad nowym wydawnictwem studyjnym. Ich ostatnią dotychczasową produkcją jest album „Shadowmaker”, który pochodzi z 2015 roku, a ukazał się z rąk wytwórni Eleven Seven Records oraz Better Noise.

Zespół Amaranthe wydał niedawno swój piąty album, pt.: „Helix”. Płyta ukazała się w 18 października 2018 roku, nakładem Spinefarm Records.

Grupa Sabaton, wraz z Apocalyptica i Amaranthe, zagrają w naszym kraju 24 stycznia 2020, w warszawskiej hali Torwar.

Sprzedaż biletów na koncert ruszy 5 lipca o godz. 10:00 na Eventim.pl (bilety na sektory oraz płytę) oraz www.sklep.knockoutprod.net (tylko bilety na płytę).

fot. pitpony.photography (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV