Sabaton pojawi się w grze komputerowej „World of Tanks”

Sabaton znów pojawi się w świecie gier komputerowych. Szwedzka kapela otrzymała własny czołg w grze „World of Tanks”, który gracze będą mogli zdobyć, biorąc udział w specjalnym wydarzeniu. Z tej okazji do sieci trafił nowy singiel zespołu.

Czołgi to stały element uniwersum Sabaton. Członkowie grupy pokazują się z nimi w klipach, na scenie, a teraz także w przestrzeni wirtualnej. Szwedzi nawiązali współpracę z twórcami gry „World of Tanks”. Efektem tego jest specjalne wydarzenie w świecie gry. Nagrodą za wzięcie w nim udziału i pozytywne ukończenie wszystkich misji jest pierwszy w historii „World of Tankns” czołg premium IX poziomu obsadzony członkami Sabaton. Jego głosem jest Joakim Brodén, frontman zespołu. Jak zapewniają twórcy jednej z najpopularniejszych gier MMO, z perspektywy gracza naprawdę warto go zdobyć. Dlaczego? Chociażby ze względu na niestandardową ścieżkę dźwiękową w wykonaniu Sabaton.

Zaangażowanie Sabaton w „World of Tanks” promuje nowy singiel „Steel Commanders”. Utwór pochodzi z mającej ukazać się jeszcze w tym roku płyty „The War To End All Wars”.

Singiel udostępniamy poniżej.

– To wspaniałe doświadczenie współpracować z World of Tanks i Wargamingiem nad tym olbrzymim projektem. Razem stworzyliśmy epicki teledysk do „Steel Commanders” i jest to idealny start tej wielkiej współpracy – cieszy się Joakim Brodén.

– Jesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego wydarzenia w grze, w którym po raz pierwszy w historii gry występuje czołg premium IX poziomu jako nagroda główna – dodaje wokalista.

– Świetnie się współpracowało z Sabatonem i cieszy nas, że są z nami w tym unikatowym projekcie – wtrąca Max Chuvalov, publishing director „World of Tanks”. – Nasi gracze kochają ich muzykę i doskonale uzupełniamy się w miłości do historii militariów. Mamy nadzieję, że nowa piosenka zainspiruje czołgistów do jeszcze lepszej gry po kolejne zwycięstwa.

Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę „World of Tanks”.

CZYTAJ TEŻ: UTWÓR SABATON OFICJALNYM HYMNEM POLSKIEJ SZKOŁY

Ostatni album Sabaton ukazał się w 2019 r. Z materiałem z płyty „The Great War” zespół zdążył zagrać w Polsce na początku 2020 r., odwiedzając Warszawę w towarzystwie Apocalyptiki i Amaranthe.

Najbliższy koncert Sabaton ma odbyć się 4 kwietnia 2022 r. Metalowcom ze Szwecji będzie towarzyszyć coraz popularniejsza mongolska ekipa The HU, a także zawsze robiąca wrażenie fińska formacja Lordi.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.