Rob Halford z Judas Priest chciałby współpracować z Lady Gagą

Akcje Lady Gagi w środowisku gwiazd metalu nie spadają. Rob Halford, lider Judas Priest, przyznał, że chciałby zaśpiewać z popularną wokalistką. Najlepiej dwa konkretne utwory: jej „Born This Way” i „Breaking The Law” Judasów.

Lady Gaga to jedna z największych gwiazd popkultury. Popularna wokalistka przed trzema laty dała się poznać bliżej również fanom metalu, występując na gali rozdania nagród Grammy z Metallicą. Sam występ wywołał bardzo mieszane reakcje, ale Lady Gaga wkupiła się nim w łaski kilku metalowych wyjadaczy.

Członkowie Metalliki do niedawna jeszcze deklarowali, że jeśli będzie chciała, Lady Gaga może zawsze dołączyć do Metalliki. W podobnym tonie wypowiadali się thrasherzy z Anthrax. Frank Bello, frontman grupy, jakiś czas temu proponował Lady Gadze współpracę. Bello mówił wprost: „Jest metalówą, za co ją uwielbiam. Jest doskonała, dlatego bardzo chcielibyśmy z nią współpracować”.

Do grona miłośników talentu Lady Gagi należy również Rob Halford. Legendarny lider Judas Priest zdradził w rozmowie z „People”, że chciałby z nią kiedyś zaśpiewać.

– Od razu wiedziałem, że będzie wielką artystką. Jestem fanem wszystkiego, co zrobiła, bo kocham każdy rodzaj muzyki. W tym, co robi, jest najlepsza – ocenił Halford.

CZYTAJ TEŻ: JAMES HETFIELD CHWALI LADY GAGĘ. „KOCHA METAL”

– Jest autentyczna, prawdziwa jako człowiek, a przy tym zrobiła wspaniałe, naprawdę wspaniałe rzeczy dla całej społeczności LGBT – zaznaczył muzyk. – Zaśpiewałbym z nią „Born This Way”, bo to nasz hymn, a jeśli chodzi o numery Judas Priest, to sądzę, że „Breaking the Law”. To utwór o frustracji, z jaką się zmagamy, zwłaszcza jako młodzi ludzie.

Czy współpraca pomiędzy Lady Gagą a Halfordem jest możliwa? Niczego nie można wykluczyć. Póki co lider Judas Priest ma jednak inne cele. Wokalista pracuje nad bluesowym albumem. W planach jest też m.in. kolejny album Judas Priest. Pomimo prawie 70 lat na karku Halford nie zwalnia. Szanujemy to!

Przypomnijmy: Judas Priest w przyszłym roku mają wystąpić w Polsce. Koncert ma odbyć się na Mystic Festival. Wydarzenie zaplanowano na 2-6 czerwca w Trójmieście.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.