Rammstein w wersji Lego? Zespół liczy na własny zestaw klocków

Rammstein w wersji Lego? Na taki pomysł wpadł jeden z fanów zespołu, który postanowił zaproponować duńskiemu producentowi zabawek projekt poświęcony niemieckiej kapeli. Członkowie Rammstein podłapali temat, prosząc fanów o wsparcie. Póki co idzie nieźle!

Lego to jedna z najlepszych serii zabawek na świecie. Kto nigdy nie stworzył z nich własnej konstrukcji, niech pierwszy rzuci klockiem. Jak się okazuje, wśród miłośników Lego są też fani Rammtein. Jeden z nich stwierdził, że najwyższa pora, by reprezentanci Neue Deutsche Härte doczekali się własnego zestawu klocków. Mowa o niejakim Airbricksie, który zaprojektował zestaw „Stadium Tour”. Jego propozycja to scena Rammstein w wersji Lego, a także ludziki odpowiadające poszczególnym członkom niemieckiej grupy.

– Stworzyłem ten projekt, aby przypominał mi o dobrych czasach spędzanych na koncertach Rammstein, kiedy jeszcze nie było tej zarazy. Mam nadzieję, że niedługo będziemy to już mieli za sobą – komentuje Airbricks.

– Bardzo liczę na to, że projekt wam się spodoba i że na niego zagłosujecie – dodaje twórca koncepcji „Stadium Tour”.

Projekt możecie zobaczyć na stronie Lego Ideas, gdzie publikowane są fanowskie projekty zestawów. Zasada jest prosta: aby projekt został poddany ocenie ekspertów z Lego, musi zdobyć minimum 10000 głosów. Osiągnięcie takiego pułapu wymaga dużego wysiłku, ale jeśli masz za sobą jedną z największych gwiazd metalu, wystarczy chwila. Obóz Rammstein postanowił wesprzeć fana i za pośrednictwem Facebooka z entuzjazmem odniósł się do jego inicjatywy.

„Dołącz do nas i osiągnijmy 10000 głosów!” – zaapelowali Niemcy.

Efekt? W chwili publikacji tego materiału projekt „Stadium Tour” od kolejnego etapu dzieli zaledwie kilkaset głosów.

Pracę Airbricksa możecie zobaczyć poniżej. Przy okazji przypominamy też klip wykonany w technice poklatkowej pokazujący, jak wygląda powstawanie monumentalnej sceny, jaką ekip Rammstein przygotowywała na każdy koncert ostatniej stadionowej trasy. Robi wrażenie.

CZYTAJ TEŻ: TILL LINDEMANN ZNÓW ZASKAKUJE. LIDER RAMMSTEIN ŚPIEWA PO ROSYJSKU

Przypomnijmy: 17 lipca Rammstein miał zagrać w Warszawie. Wydarzenie, podobnie jak cała europejska trasa Rammstein, zostało jednak ponownie przełożone. Zespół ma wystąpić w Polsce dopiero w 2022.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV