Rammstein potwierdza kolejną trasę w Europie w 2023. Będzie koncert w Polsce

To już niemal pewne: w przyszłym roku czeka nas kolejna europejska trasa Rammstein. Wszystko wskazuje na to, że Niemcy, którzy dopiero co grali w Warszawie, znów przyjadą do Polski.

Tegoroczna europejska trasa Rammstein dobiegła końca w miniony czwartek w belgijskiej Ostendzie. Niemiecka gwiazda żegna się z fanami z Europy, ale nie na długo. Kończąc koncert w Ostendzie, zespół wyświetlił na jednym z telebimów komunikat: „See you in 2023”. W tle znalazły się flagi europejskich państw, które Rammstein najprawdopodobniej odwiedzi w przyszłym roku. Wśród nich nie zabrakło flagi naszego kraju.

Nagranie momentu, w którym Rammstein zapowiedział przyszłoroczne tournée, zostało udostępnione na stronie Rammstein World. Wcześniej ta sama strona informowała o trasie „Zeit Stadium Tour 2023”, a nawet podała daty koncertów, które ostatecznie jednak nie zostały potwierdzone przez zespół.

Z perspektywy Rammstein zagranie trasy w 2023 r. będzie naturalnym posunięciem. Grupa jest na świeżo po premierze płyty „Zeit”. Album ukazał się pod koniec kwietnia i zebrał świetne recenzje. Możecie znaleźć go m.in. w naszym dziale „Premiery”.

CZYTAJ TEŻ: CZŁONKOWIE RAMMSTEIN WSPIERAJĄ UKRAINĘ. „SZOKUJĄCY ATAK”

To intensywny czas dla Rammstein. Reprezentanci Neue Deutsche Härte na przestrzeni ostatnich trzech lat zdołali wydać dwie płyty i zagrać największe w swojej karierze trasy, rządząc na czołowych stadionach w Europie.

Przed Tillem Lindemannem & Co. kolejne wyzwanie. Jeszcze w tym miesiącu członkowie Rammstein przeniosą się do Ameryki Północnej. Tam czeka ich trasa obejmująca Stany Zjednoczone, Kanadę i Meksyk.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.