Perkusista Black Sabbath udostępnia kolejny singiel Day of Errors

Bill Ward ostatnio stał się zaskakująco aktywny. Zaawansowany wiekiem były perkusista Black Sabbath wypuścił właśnie kolejny singiel swojego projektu Day of Errors pt. „Ghost Train”.

Pomimo 70 lat na karku Bill Ward nie składa broni, wciąż udzielając się w kilku projektach. W 2017 r. perkusista Sabs zaprezentował światu swój nowy zespół Day of Errors. Kapela wypuściła dwa utwory, po czym przez blisko dwa lata było o niej cicho. Teraz jednak jesteśmy światkami ofensywy Warda i Day of Errors.

W kilka dni po premierze utworu „Dark”, którym Ward wrócił do klimatu wczesnych dokonań Black Sabbath, perkusista udostępnił następny singiel swojego nowego zespołu. „Ghost Train” to propozycja raczej dla fanów oldschoolowego heavy metalu. Utwór odsłuchacie poniżej.

Warto odnotować, że „Ghost Train” to już trzeci nowy utwór Warda wydany w tym miesiącu. Na początku października perkusista nieoczekiwanie opublikował utwór „Arrows”, prezentując drugi autorski projekt: Bill Ward Band.

Ward nie ukrywa, że liczy na jeszcze jedną pożegnalną trasę Black Sabbath, tym razem jednak ze swoim udziałem. Przypomnijmy: choć funkcję perkusisty w Black Sabbath pełnił przez lata, Ward nie został zaproszony na pożegnalną trasę Sabs, która odbywała się w latach 2016-2017.

– Cześć wszystkim. Nazywam się Bill Ward i chciałem powiedzieć, że bardzo kocham Geezera, Tony’ego i Ozzy’ego. Kochałem ich przez długi czas i nadal ich kocham. Jestem otwarty na wszelkie pomysły zagrania razem w przyszłości. To wszystko. Kocham was wszystkich. Dziękuję! – w niedawnym nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych wyznał perkusista.

Czy Ward doczeka się jeszcze koncertu z dawnymi kolegami? Cóż, biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Osbourne’a i Iommiego, a także zaangażowanie Butlera w supergrupę Dreadland Ritual, jest to raczej mocno wątpliwe…

Początki Black Sabbath sięgają 1968 r. Ostatnim albumem w dorobku grupy jest „13” z 2013 r.

Merch Black Sabbath, w tym koszulki, bluzy i płyty znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV