Parkway Drive przenoszą się do Europy i wypuszczają nowy klip

Ekipa Parkway Drive na dniach rozpocznie europejską część trasy promującej album „Reverence”. Z tej okazji australijscy metalcore’owcy opublikowali kolejny klip. Tym razem obrazu doczekał się utwór „Shadow Boxing”.

Promocja wydanej w 2018 r. płyty „Reverence” trwa w najlepsze. Po serii koncertów w USA i rodzinnej Australii Parkway Drive przenoszą się do Europy. Tak jak informowaliśmy wcześniej, tym razem zespół ominie nasz kraj (liczymy, że nadrobi to w sezonie festiwalowym). Na otarcie łez pozostaje sprawdzenie najnowszego klipu grupy zrealizowanego do utworu „Shadow Boxing”.

Teledysk udostępniamy poniżej.

Album „Reverence” ukazał się 4 maja ubiegłego roku. Z materiałem z płyty zespół wystąpił w Polsce 15 czerwca 2018 r. Koncert odbył się w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Wraz z Parkway Drive zagrali Emmure, Miss May I i Knocked Loose.

– Narodził się w bólu, poświęceniu i z naszych przekonań, w założeniu wyrażenia tego, co Parkway Drive oznacza muzycznie, ale też tego, kim jesteśmy jako ludzie – materiał z „Reverence” przy okazji premiery płyty komentował Winston McCall, frontman Parkway Drive.

– Na przestrzeni ostatnich kilku lat nabieraliśmy rozpędu – stwierdził McCall. – Chcemy to wykorzystać, robiąc to we właściwy, uczciwy sposób. Nie zamierzamy tracić czasu. Są oczekiwania względem tego, co możemy zrobić i jakie mamy obecnie możliwości. Nasz cel to zabranie was na szerokie wody.

Parkway Drive istnieją od 2003 r. Swoją drogę zespół rozpoczął w garażu domu zwanego „Parkway House”. Grupa debiutowała splitem nagranym wspólnie z I Killed the Prom Queen. W chwili obecnej Parkway Drive mają w dorobku 6 albumów oraz status jednego z najważniejszych składów metalcore’owych XXI w.

Merch Parkway Drive znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV