Parkway Drive ogłasza europejską trasę. Bez koncertu w Polsce

Daty przyszłorocznej trasy w Europie ogłaszają australijscy metalcore’owcy z Parkway Drive. Nie mamy dobrych informacji dla polskich fanów. Zespół póki co nie ma w planach koncertu w naszym kraju.

Po wydaniu doskonale przyjętego albumu „Reverence” ekipa Parkway Drive nie zwalnia tempa. Na wrzesień grupa ma już zaplanowaną serię koncertów w USA. W październiku i listopadzie Parkway Drive zamierzają koncertować w rodzinnej Australii. Do Europy formacja powróci na początku 2019 r.

– Przywieziemy ze sobą ojców chrzestnych metalcore’u z Killswitch Engage, królów deathcore’u z Thy Art Is Murder. To będzie największa trasa, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy – zapowiada Winston McCall, frontman Parkway Drive.

Niestety, jak na razie w rozpisce opublikowanej przez zespół nie ma Polski. Trasa obejmuje Niemcy, Anglię, Francję, Belgię, Holandię, Szwajcarię, Włochy, Austrię i Czechy. Czy coś się w tej kwestii zmieni? Liczymy na to.

Najnowszy album Parkway Drive pt. „Reverence” ukazał się 4 maja. Z materiałem z płyty zespół wystąpił w Polsce 15 czerwca. Koncert odbył się w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Wraz z Parkway Drive zagrali Emmure, Miss May I i Knocked Loose.

Parkway Drive istnieją od 2003 r. Swoją drogę zespół rozpoczął w garażu domu zwanego „Parkway House”. Grupa debiutowała splitem nagranym wspólnie z I Killed the Prom Queen. W chwili obecnej australijska formacja ma w dorobku 6 albumów oraz status jednego z najważniejszych składów metalcore’owych XXI w.

Merch Parkway Drive znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV