P.O.D. na dwóch koncertach w Polsce 2021

Dobre wieści dla tych, którzy chcieli bawić się na koncercie P.O.D., ma agencja Knock Out Productions. Wydarzenie dojdzie do skutku w przyszłym roku. Na tym nie koniec. W ramach rekompensaty kapela zagra jeszcze jeden koncert w Polsce!

Warszawski koncert P.O.D., pierwotnie zaplanowany na 21 czerwca, odbędzie się 20 czerwca 2021 r. Miejsce, czyli klub Proxima, pozostaje bez zmian. Dodatkowo Amerykanie zagrają 19 czerwca w Krakowie. Tam popularnych reprezentantów nu metalu ugości klub Kwadrat.

Szczegóły obu koncertów udostępniamy poniżej.

Cztery płyty w pierwszej dziesiątce notowania Billboardu, kilkanaście znakomitych singli, trzy nominacje do nagrody Grammy oraz przeszło 12 mln sprzedanych albumów – tym może pochwalić się pochodząca z kalifornijskiego San Diego formacja P.O.D. (skrót ten rozwija się: Payable On Death).

Zespół powstał w 1992 r. Od tamtej pory nieprzerwanie są w nim perkusista, gitarzysta i śpiewający w chórkach Wuv Bernardo oraz wokalista Sonny Sandoval. Początki pamięta też gitarzysta prowadzący Marcos Curiel, który jednak na kilka lat rozstał się z P.O.D., aby powrócić do składu w 2006 r. Skład uzupełnia basista i śpiewający w chórkach Traa Daniels będący w grupie od 1994 r.

P.O.D. kojarzone jest z chrześcijańskim nurtem rocka, choć muzycy podkreślają, że ich przekaz jest uniwersalny. Muzyka P.O.D. oparta jest na soczystych, zapamiętywalnych riffach i chwytliwych refrenach o przebojowym potencjale. Zespół obficie korzysta z elementów innych gatunków, takich jak hip-hop czy reggae.

Przełomem w karierze P.O.D. był trzeci album „The Fundamental Elements of Southtown”, a status gwiazd dał im kolejny album „Satellite” z przebojowym singlem „Alive”. Nieźle radziły sobie też kolejne single z płyty: „Youth Of The Nations” i „Satellite”. Podobnych sukcesów komercyjnych grupa już nie odniosła, ale zawsze nagrywała wartościową i niezwykle szczerą muzykę.

Ostatnim albumem P.O.D. jest „Circles” z 2018 r. To z tym materiałem zespół przyjedzie do Krakowa oraz Warszawy.

Biletów na koncert szukajcie na www.sklep.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.