Ozzy Osbourne nagrał 15 utworów na nowy album. „To trzymało mnie przy życiu”

Ozzy Osbourne nie daje o sobie zapomnieć. Legendarny wokalista, który w ostatnim czasie zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, nie odpuszcza. Ozzy oznajmił, że zdążył już nagrać 15 utworów na nowy album. „To trzymało mnie przy życiu” – bez ogródek przyznał leciwy muzyk.

Kiedy na początku ubiegłego roku wydał album „Ordinary Man”, każdy był przekonany, że Ozzy żegna się z fanami. Nic z tych rzeczy. Wygląda na to, że 72-letni ojciec chrzestny metalu dopiero się rozkręca. Ozzy potwierdził to, o czym wspominała niedawno jego żona Sharon. Na horyzoncie jest jego nowy album.

– Mam gotowych 15 numerów – zdradził wokalista, udzielając wywiadu magazynowi „Metal Hammer”. – To trzymało mnie przy życiu. Dwa ostatnie lata byłem w cholernie złej formie pomiędzy wypadkiem a tą pandemią. Potrzebowałem muzyki. Dzięki niej nie zwariowałem.

Ozzy nie wie jeszcze, kiedy i w jakiej formie wyda kolejny longplay, ale zapewnia, że doczekamy się go prędzej niż później.

– Trochę z tym walczę, ale małymi kroczkami idziemy do przodu. Jedyne czym się martwię, to żeby teraz dokończyć to cholerstwo. Mamy podobny schemat produkcji, jak ostatnio, tak że na pewno będą pewne podobieństwa. Musicie poczekać, żeby zobaczyć, co to będzie – dodał Ozzy.

Były frontman Black Sabbath nie marnuje czasu. Z jednej strony pracuje nad nową muzyką, a z drugiej cały czas zapewnia fanów, że nie zamierza odpuszczać pożegnalnej trasy koncertowej. Taka postawa może się podobać.

CZYTAJ TEŻ: OZZY OSBOURNE TO MUTANT? TAK TWIERDZĄ NAUKOWCY

Przypomnijmy: premiera „Ordinary Man”, najnowszej płyty wokalisty, miała miejsce w lutym. Osbourne niestety nie był w stanie jej promować, zarówno ze względów zdrowotnych, jak i z uwagi na pandemię, która wybuchła krótko po premierze płyty.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.