Ozzy Osbourne i Tonny Iommi zagrali koncert-niespodziankę!

Ozzy Osbourne i Tony Iommi znów razem na scenie. Legendy Black Sabbath dały koncert-niespodziankę w rodzinnym Birmingham, brawurowo wykonując superprzebój „Paranoid”.

Członkowie kultowego Black Sabbath mają już swoje lata, ale mimo to nie dają za wygraną. Ozzy Osbourne i Tony Iommi ostatnio nagrali razem utwór, który promuje najnowszy album Ozzy’ego. Teraz poszli o krok dalej i wystąpili w rodzinnym Birmingham, gdzie razem zagrali „Paranoid” na imprezie Commonwealth Games.

Warto odnotować, że dla Ozzy’ego był to pierwszy koncert od trzech lat, kiedy książę ciemności pojawił się na gali American Music Awards, występując u boku Post Malone’a i Travisa Scotta.

Duet Osbourne & Iommi zrobił furorę na stadionie w Birmingham, gdzie na ich show bawiło się ponad 30 tys. osób. Obie legendy metalu udowodniły, że pomimo zaawansowanego wieku i problemów ze zdrowiem wciąż dają radę – i to jak!

Zapis występu-niespodzianki liderów Black Sabbath udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: JESZCZE JEDEN POŻEGNALNY KONCERT BLACK SABBATH? OZZY OSBOURNE JEST NA NIE

Czy fani mogą liczyć na powrót Black Sabbath? To wydaje się mało prawdopodobne. Zespół definitywnie zakończył karierę w 2017 r. Trzy lata później, gdy spekulowano, że Black Sabbath mogą jeszcze wrócić na scenę, Ozzy Osbourne zaprzeczył, podkreślając: „To nie dla mnie. Dla mnie to zamknięty etap”.

Osbourne przyznał, że jest coś, czego żałuje w kontekście pożegnalnej trasy Black Sabbath. Chodzi o fakt, że nie został na nią zaproszony Bill Ward, perkusista metalowej legendy.

– Jedyną rzeczą, której żałuję, jest to, że na ostatnim koncercie w Birmingham nie zagrał z nami Bill Ward. Czułem się z tym naprawdę źle. To byłoby miłe… Nie mam pojęcia, jakie stały za tym okoliczności, ale to byłoby miłe – przyznał wokalista.

Póki co Ozzy skupia się na solowej karierze. W tym roku ma ukazać się jego nowy album „Patient Number 9”. Dokładna data premiery płyty nie została jeszcze ujawniona, ale po sieci krążą już dwa single zapowiadające krążek: „Patient Number 9” nagrany z Jeffem Beckiem i „Degradation Rules”, czyli efekt wspomnianej wcześniej współpracy duetu Osbourne & Iommi.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.