Osbourne’owie znów na ekranie. „The Osbournes Want To Believe”

Rodzina Osbourne’ów ponownie na ekranie. Rusza drugi sezon programu „The Osbournes Want To Believe”, w którym Jack Osbourne będzie próbował przekonać sławnych rodziców, by uwierzyli w nadprzyrodzone zjawiska.

Ozzy Osbourne to nestor sceny metalowej, ale też prawdopodobnie najbardziej znanej metalowej familii na świecie. Rodzina Osbourne’ów podbiła serca międzynarodowej publiczności, zapraszając kamery do swojego domu na potrzeby hitowego programu „The Osbournes”. Ozzy i jego rodzinka znów zaszaleją na ekranie. W niedzielę, 22 sierpnia, na antenie Travel Channel zadebiutował drugi sezon programu „The Osbournes Want To Believe”.

Osbourne’owie to mroczna rodzina, ale sceptycznie podchodzą do zjawisk nadprzyrodzonych, raczej nie wierząc w opcje rodem z „Paranormal Activity”. Wyjątek stanowi Jack Osbourne. Junior jest mocno wkręcony w temat i w programie „The Osbournes Want To Believe” próbuje przed kamerami sprawić, by jego rodzice zmienili swoje podejście. Aby dopiąć swego, pokazuje im najdziwniejsze rzeczy uchwycone okiem kamery.

– Moi rodzice zawsze starali się żyć na krawędzi, nawet jeśli chodzi o zjawiska nadprzyrodzone. Jestem przekonany, że nie widzieli wystarczająco dużo dowodów. Puszczam im więc rzeczy, które zostały zarejestrowane na filmie i którym po prostu nie można zaprzeczyć – wyjaśnia Jack Osbourne.

– Największym wyzwaniem będzie dla mnie pilnowanie, żeby ich komentarze nadawały się do telewizji. To będzie klasyczne spotkanie rodziny Osbourne’ów – dodaje Jack.

Trailer programu udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: OZZY OSBOURNE NAGRAŁ 15 UTWORÓW NA NOWY ALBUM. „TO TRZYMAŁO MNIE PRZY ŻYCIU”

Ozzy Osbourne ostatnio nie próżnuje. Program w telewizji to jedno, ale były już wokalista Black Sabbath od kilku miesięcy pracuje nad nową muzyką. Ostatnio chwalił się nawet, że ma już gotowych kilkanaście numerów. Jakby tego było mało, Ozzy zapewnia, że wróci jeszcze na scenę, by zagrać pożegnalną trasę. Szanujemy to.

Premiera „Ordinary Man”, ostatniej płyty księcia ciemności, miała miejsce w ubiegłym roku. Osbourne niestety nie był w stanie jej promować, zarówno ze względów zdrowotnych, jak i z uwagi na pandemię, która wybuchła krótko po premierze wydawnictwa.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.