Oli Sykes zaprojektował kurtki dla fanów „Gwiezdnych Wojen”

Oli Sykes, charyzmatyczny frontman Bring Me The Horizon, zaprojektował serię kurtek inspirowaną filmem „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie”. Swoimi projektami muzyk pochwalił się na Twitterze.

Oli Sykes znów dał się poznać jako człowiek wielu talentów. Co do tego, że jest znakomitym showmanem, trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. Mniej osób wie jednak, że głos Bring Me The Horizon zna się również na modzie.

Sykes jest twórcą własnej linii ubrań i dodatków, które sprzedaje głównie przez internet. Drop Dead Clothing – bo tak nazywa się marka stworzona przez wokalistę – od teraz ma w swojej kolekcji kurtki z motywami pochodzącymi z najnowszego filmu z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”: „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie”. Wszystkie zaprojektowane oczywiście przez członka Bring Me The Horizon, który pochwalił się nimi na Twitterze.

Jak przyznał Sykes, zaprojektowanie linii kurtek nawiązującej do filmu „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie” było dla niego dużym wyzwaniem. Cóż, fani słynnej serii George’a Lucasa, zwłaszcza ci lubiący ubierać się alternatywnie, z pewnością docenią jego pracę. Bo kto nie chciałby mieć kurtki ze szturmowcem albo myśliwcem Imperium?

Jeżeli chodzi o sam film, „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie” to tzw. spin-off serii „Gwiezdnych Wojen”, a jego akcja dzieje się tuż przed wydarzeniami z „Nowej nadziei”. Film można oglądać w kinach. A co z Bring Me The Horizon? Grupa kontynuuje promocję płyty „That’s the Spirit” z 2015 r. W pierwszej połowie 2017 r. czeka ją seria koncertów w Australii i Nowej Zelandii oraz w Stanach Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.