Ognisko pod sceną na koncercie Slipknot. Relacje hitem internetu

Pod sceną na metalowych koncertach dzieje się dużo, ale podczas ostatniego koncertu Slipknot w Arizonie działo się więcej. Moshpit w ogniu? Dlaczego nie!

Zabawa pod sceną potrafi wymknąć się spod kontroli. Przekonali się o tym organizatorzy ostatniego koncertu Slipknot w Arizonie w ramach serii „Knotfest Roadshow”. Bo o ile Slipknot na scenie lubi ogień, o tyle uczestnicy koncertu zadbali, by nie zabrakło go również pod sceną. I to w sensie dosłownym.

W trakcie wydarzenia, które odbyło się 2 listopada, doszło do niecodziennego zdarzenia. Fani Slipknot najwyraźniej uznali, że trzeba podgrzać atmosferę. Rozpalili więc wielkie ognisko, urządzając moshpit w płomieniach. Zdjęcia i nagrania spod sceny momentalnie obiegły internet.

Kilka wyłowionych z sieci relacji udostępniamy poniżej.

Ogień w pewnym momencie wymknął się spod kontroli. Slipknot musiał przerwać koncert, by służby mogły zająć się jego gaszeniem. Przedstawiciele miejscowej straży pożarnej wprost nazwali incydent niebezpiecznym aktem podpalenia. Jak jednak poinformowali, nikt nie ucierpiał.

CZYTAJ TEŻ: SEKS NA KONCERCIE BEHEMOTHA. NERGAL KOMENTUJE

Koncerty rockowe i metalowe rządzą się swoimi prawami. Zdarza się, że fani robią rzeczy, które delikatnie mówiąc, mogą skończyć się źle. Tym razem na szczęście tak się nie stało. Co na to wszystko Slipknot? Zespół póki co nie odniósł się do sprawy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.