Nuclear Blast i Decapitated przedłużają współpracę. Nowy album nadchodzi

Nuclear Blast i Decapitated przedłużają współpracę. Mistrzowie death metalu przedłużyli swój kontrakt z niemieckim gigantem. W barwach Nuclear Blast wkrótce ukaże się ich nowy album.

Po 10 latach owocnej współpracy Decapitated i Nuclear Blast rozpoczynają kolejny etap obustronnej kooperacji. To oznacza jedno: nowy album jednego z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych nadchodzi.

– Decapitated pojawili się u mnie dosłownie od momentu, kiedy zaczęli, od ich pierwszej trasy w USA z drugim albumem – komentuje Gerardo Martinez, główny manager w Nuclear Blast.

– Gdy pierwszy raz zobaczyłem ich na żywo, wiedziałem, że jako zespół mają to coś. Już w czasach „Organic Hallucinosis” staliśmy się bardzo dobrymi przyjaciółmi i nie opuściłem ich od tamtej pory. Przeszliśmy razem przez wzloty i upadki, ale tym, co sprawia, że czuję się świetnie w miejscu, w którym teraz jesteśmy, czyli w chwili przedłużenia naszego kontraktu, jest to, że możemy dalej być jak rodzina i wydawać wspólnie muzykę przez kolejne lata – dodaje Martinez.

Z przedłużenia współpracy z Nuclear Blast cieszy się Vogg, gitarzysta i lider Decapitated.

– Pracujemy z Nuclear Blast od ponad dekady. Jestem więcej niż szczęśliwy, mogąc ogłosić, że przedłużamy nasz kontrakt. Więź, jaka łączy zespół i wytwórnię jest naprawdę wspaniała. Nie chodzi o sam biznes, ale też o szacunek, lojalność, zrozumienie i wsparcie, czyli właściwie podstawy każdej współpracy – zauważa Vogg.

– W nadchodzących miesiącach sporo będzie się działo. Jestem podekscytowany, że będziemy kontynuować naszą współpracę z tak profesjonalną ekipą. Czekajcie na nową muzykę. Nadchodzi! – zapowiada muzyk.

CZYTAJ TEŻ: WOKALISTA DECAPITATED ZAPREZENTOWAŁ PROJEKT LUCY BURNS. JEST PIERWSZY SINGIEL

Przypomnijmy: dyskografię Decapitated zamyka „Anticult” z 2017 r.

Aktualny skład Decapitated obok Vogga tworzą wokalista Rafał „Rasta” Piotrowski i perkusista James Stewart.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.