Nuclear Blast i Decapitated przedłużają współpracę. Nowy album nadchodzi

Nuclear Blast i Decapitated przedłużają współpracę. Mistrzowie death metalu przedłużyli swój kontrakt z niemieckim gigantem. W barwach Nuclear Blast wkrótce ukaże się ich nowy album.

Po 10 latach owocnej współpracy Decapitated i Nuclear Blast rozpoczynają kolejny etap obustronnej kooperacji. To oznacza jedno: nowy album jednego z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych nadchodzi.

– Decapitated pojawili się u mnie dosłownie od momentu, kiedy zaczęli, od ich pierwszej trasy w USA z drugim albumem – komentuje Gerardo Martinez, główny manager w Nuclear Blast.

– Gdy pierwszy raz zobaczyłem ich na żywo, wiedziałem, że jako zespół mają to coś. Już w czasach „Organic Hallucinosis” staliśmy się bardzo dobrymi przyjaciółmi i nie opuściłem ich od tamtej pory. Przeszliśmy razem przez wzloty i upadki, ale tym, co sprawia, że czuję się świetnie w miejscu, w którym teraz jesteśmy, czyli w chwili przedłużenia naszego kontraktu, jest to, że możemy dalej być jak rodzina i wydawać wspólnie muzykę przez kolejne lata – dodaje Martinez.

Z przedłużenia współpracy z Nuclear Blast cieszy się Vogg, gitarzysta i lider Decapitated.

– Pracujemy z Nuclear Blast od ponad dekady. Jestem więcej niż szczęśliwy, mogąc ogłosić, że przedłużamy nasz kontrakt. Więź, jaka łączy zespół i wytwórnię jest naprawdę wspaniała. Nie chodzi o sam biznes, ale też o szacunek, lojalność, zrozumienie i wsparcie, czyli właściwie podstawy każdej współpracy – zauważa Vogg.

– W nadchodzących miesiącach sporo będzie się działo. Jestem podekscytowany, że będziemy kontynuować naszą współpracę z tak profesjonalną ekipą. Czekajcie na nową muzykę. Nadchodzi! – zapowiada muzyk.

CZYTAJ TEŻ: WOKALISTA DECAPITATED ZAPREZENTOWAŁ PROJEKT LUCY BURNS. JEST PIERWSZY SINGIEL

Przypomnijmy: dyskografię Decapitated zamyka „Anticult” z 2017 r.

Aktualny skład Decapitated obok Vogga tworzą wokalista Rafał „Rasta” Piotrowski i perkusista James Stewart.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV