Wokalista Decapitated zaprezentował projekt Lucy Burns. Jest pierwszy singiel

Rafał „Rasta” Piotrowski, wokalista Decapitated, prezentuje pierwszy singiel swojego nowego projektu Lucy Burns. „Ocooltica” to Rasta, jakiego nie znacie. Spodziewaliście się czegoś zbliżonego do Decapitated? Będziecie zaskoczeni!

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów metalowych odpala nowy projekt, którym zaskakuje. Lucy Burns – bo tak nazywa się nowa kapela Rafała „Rasty” Piotrowskiego – to efekt współpracy frontmana Decapitated z twórcą muzyki elektronicznej znanym pod pseudonimem Mr. G.

Projekt promuje singiel „Ocooltica”, a także towarzyszący mu mroczny klip. Całość możecie sprawdzić poniżej.

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej, Lucy Burns będzie połączeniem elektroniki, hip-hopu i rocka, doprawionym plemiennym vibem. Projekt jest świeży. Jego początki sięgają ubiegłego roku i tkwią w chęci stworzenia przez muzyków czegoś innego niż ich wcześniejsze dokonania.

Singiel „Ocooltica” nie jest tym, do czego przywykli fani Decapitated. To nie okrutny death metal, ale mimo to jesteśmy na tak i czekamy na więcej. To może być intensywny czas dla Rasty. Projekt Lucy Burns to jedno, ale czasu nie marnuje również Decapitated. Zespół niedawno pokazał zdjęcie ze studia, jasno dając do zrozumienia, że rozpoczął prace nad nowym albumem. Póki co ostatnim albumem w dorobku Decapitated pozostaje „Anticult” z 2017 r.

Nasz niedawny wywiad z Voggiem i Rastą z Decapitated znajdziecie na fanpage’ach RockMetalShop.pl i RockMetalNews.pl.

Po koszulki, płyty i pełen merch Decapitated zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV