No Tomorrow Fest: Nowa impreza na festiwalowej mapie Polski

Ciężkie brzmienia w nowoczesnym wydaniu, plener i wejście za free – festiwal „No Tomorrow Fest” to dwa dni z polską, niezależną sceną. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się 29 i 30 lipca w Szczecinie.

No Tomorrow Fest w tym roku odbędzie się po raz pierwszy, ale plany na rozwój festiwalu są ambitne. Imprezę organizuje Adam Leśniewicz ze szczecińskiej kapeli Muted Message oraz Second Sun, który chce stworzyć w swoim mieście festiwal na miarę imprez w innych zakątkach Polski. Adama w ogarnięciu No Tomorrow Fest wspierają Dawid Rydz z Pale Path i Tomasz Guz z Velow.

– Sam pomysł narodził się już parę lat temu. Wiele miast ma swoje festiwale, które celebrują naszą, polską scenę – zauważa Adam i wymienia Soundrive w Trójmieście, Wild Bread Fest we Wrocławiu i Drownfest w Krakowie.

– Od wielu lat na naszym podwórku nie było tego typu festiwali plenerowych. Pamiętamy takie imprezy, jak Woświn Rock Fest. Tęsknimy za festiwalami plenerowymi, gdzie kapele mniejszego i większego kalibru łączyły siły, żeby grać muzykę w przyjaznej atmosferze. Chcieliśmy zrobić coś, co będzie cykliczne i stałe – dodaje Adam.

Podczas pierwszej odsłony „No Tomorrow Fest” pojawi się łącznie 12 wykonawców. Pierwszy dzień ma być bardziej rockowy. Jego headlinerem będzie wracająca po trzyletniej przerwie Synergia. Zagrają też weterani z Time To Express, świeża krew w postaci Velow, Muted Message i Antumbry oraz Jędrzej Cyprjański ze swoim solowym projektem JEDREK.

Drugi dzień będzie bardziej agresywny. Gwiazdą główną będzie ekipa Pale Path. Szczecin będą reprezentować Antivist i Second Sun, a z Poznania przyjadą Across The Void. Line-up uzupełnią Godbite oraz nowy projekt rapera Dobro!, łączący trap z metalcorem.

Szczegóły wydarzenia udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.