Nieznany utwór Linkin Park z płyty „Hybrid Theory” trafił do sieci

Członkowie Linkin Park zaczynają świętowanie 20-lecia debiutanckiej płyty „Hybrid Theory”. Grupa udostępniła nigdy niepublikowany utwór „She Couldn’t” sprzed 20 lat. W najbliższym czasie czekają nas kolejne niespodzianki.

Album „Hybrid Theory” Linkin Park w październiku skończy 20 lat. Dla wielu fanów to najważniejsze wydawnictwo w dorobku popularnych Amerykanów, którzy od przedwczesnej śmierci wokalisty Chestera Benningtona pozostają nieaktywni.

Powrót Linkin Park wciąż jest kwestią otwartą. Pewne jest już natomiast, że zespół przypomni o sobie w rocznicę wydania debiutanckiej płyty. 20-leciu płyty „Hybrid Theory” ma towarzyszyć sporo atrakcji. Pierwszej właśnie jesteśmy świadkami.

Na oficjalnym kanale pojawił się nowy utwór „She Couldn’t”. To nagranie pochodzące z okresu „Hybrid Theory”. Utwór znajdzie się na planowanym na październik wznowieniu albumu. W „She Couldn’t” oprócz wokali Chestera Benningtona i Mike’a Shinody wykorzystano ścieżkę Mos Defa z numeru „B-Boy Document ’99” High & Mighty”.

To nie koniec niespodzianek, jakie przygotowuje obóz Linkin Park.

– Planujemy fajne rzeczy – w niedawnej rozmowie z „Kerrang!” stwierdził Mike Shinoda.. – Zdradzę tyle, że włożyliśmy w to sporo pracy. Nie chodzi o sam zespół, ale też o wytwórnię, management i ludzi, którzy są z nami od dawna

– Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, żeby dotrzeć do wszystkich członków naszej rodziny. Zapytaliśmy wszystkich: „Co według was powinniśmy zrobić?”. Obecnie robimy, co możemy, żeby zrealizować wszystkie propozycje. Nasi fani to najbardziej pomysłowi i aktywni fani ze wszystkich. Dla mnie problemem jest, że nie mogę za dużo zdradzić, bo chcę, żeby to była niespodzianka, ale nasi fani później wyobrażają sobie różne rzeczy. Rzucają świetnymi pomysłami. Czasem ich pomysły są lepsze niż nasze – dodał Shinoda.

Choć od czasu śmierci Chestera Benningtona grupa pozostaje nieaktywna, popularność Linkin Park nie maleje. Niedawno utwór „In The End” z płyty „Hybrid Theory” przekroczył granicę miliarda wyświetleń na YouTube, stając się tym samym jednym z najpopularniejszych utworów pierwszej dekady XXI w. w serwisie.

Wciąż otwarty pozostaje temat powrotu Linkin Park. Dave „Phoenix” Farrell, basista Linkin Park, zdradził niedawno, że grupa pracuje nad nowym materiałem. Wciąż jednak nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat ewentualnej reaktywacji zespołu.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV