Metalmania 2020: Znamy pełny skład wydarzenia

Znamy pełny skład przyszłorocznej Metalmanii. Skład imprezy, która po rocznej przerwie odbędzie się w sierpniu 2020 r. w Warszawie, uzupełniają Exhorder, Turbo, Monasterium i ROSK.

Nowe miejsce, nowa formuła – to będzie duży test dla organizatorów przyszłorocznej Metalmanii, która opuszcza Katowice i przenosi się do Warszawy. Metalmania Open Air odbędzie się 29 sierpnia 2020 r. tuż obok klubu Progresja. Właśnie poznaliśmy pełny skład imprezy

Do już ogłoszonych gwiazd, czyli m.in. formacji Mayhem, Candlemass i At The Gates, dołączają Exhorder, Turbo, Monasterium i ROSK. Pozostałe zespoły, które zagrają na Metalmanii, to Razor, Idle Hands, Imperator i Truchło Strzygi.

„Metalmania pozostaje wierna swoim założeniom. Fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych wykonawców” – deklarują organizatorzy z Metal Mind Productions.

Przypomnijmy: w tym roku Metalmania nie odbyła się. Ostatnia odsłona festiwalu miała miejsce w 2018 r. w katowickim Spodku, a jej głównymi gwiazdami byli Emperor i Napalm Death.

Bilety na przyszłoroczną Metalmanię w cenach od 180 zł znajdziecie na www.shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie), Biletin.pl, eBilet.pl oraz Eventim.pl.

www.metalmind.com.pl/metalmania

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV