Metallica zapowiada wznowienie „…And Justice For All”

Metallica nie zwalnia tempa. Po premierze firmowanej marką zespołu whiskey i własnej linii zegarków grupa ogłasza wznowienie płyty „…And Justice For All”. Czwarty longplay czterech jeźdźców przejdzie lifting i trafi na sklepowe półki 2 listopada.

To jeden z najpopularniejszych albumów Metalliki, choć wielu fanów do dziś zarzuca mu plastikowe brzmienie i niepotrzebne nadęcie. Mimo to trudno zaprzeczyć, że „…And Justice For All” to absolutny kanon Metalliki. Od premiery płyty mija dokładnie 30 lat. Dla zespołu to dobra okazja, by przygotować nowe wydanie „…And Justice For All” – zremasterowane, wzbogacone o bonusy i zapakowane w nowoczesny digipack.

Album od 2 listopada będzie dostępny w kilku formatach, m.in. na CD, winylu i kasecie.

Oficjalny unboxing w wykonaniu samego Kirka Hammeta udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: premiera „…And Justice For All” miała miejsce 7 września 1988 r. Album był pierwszym wydawnictwem Metalliki nagranym po śmierci basisty Cliffa Burtona.

Wraz z początkiem września Metallica wznowiła trasę WorldWired Tour. Obecnie grupa występuje w USA. Spekuluje się, że w przyszłym roku zespół wróci do Europy. Szczegóły przyszłorocznych planów koncertowych Metalliki mają zostać podane w ciągu najbliższych dni.

Merch Metalliki, w tym produkty nawiązujące do „…And Justice For All”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV