Marilyn Manson poszukiwany listem gończym. Chodzi o napaść na kamerzystkę

Marilyn Manson ostatnio nie ma dobrej passy. Od czasu, gdy na jaw wyszły szokujące fakty dotyczące jego relacji z byłymi partnerkami, kariera wokalisty wydaje się zakończona. To jednak nie koniec jego problemów. Manson jest poszukiwany listem gończym za napaść na kamerzystkę filmującą jego koncert.

Gdy wydawało się, że Brian Warner aka Marilyn Manson nie mógł już zafundować sobie większych problemów, na jaw wychodzi kolejna sprawa. Policja stanowa New Hampshire wydała nakaz aresztowania popularnego muzyka. Manson jest poszukiwany listem gończym. Wszystko ma związek z atakiem na kamerzystkę filmującą jego koncert w 2019 r. w hali Bank of New Hampshire Pavilion.

„Pan Warner, jego agent i pełnomocnik byli świadomi nakazu i nie podjęli żadnych starań, żeby wrócić do New Hampshire i odpowiedzieć na zarzuty” – dowiadujemy się z oświadczenia policji.

„Kamerzystka była zatrudniona przez firmę z New Hampshire, aby nagrać koncert. Kiedy doszło do domniemanej napaści, znajdowała się tuż przed sceną. W odpowiedzi na zapytania mediów związane z wieloma innymi zarzutami stawianymi panu Warnerowi: zarzut nie ma charakteru napaści seksualnej” – czytamy dalej w oświadczeniu.

Mansonowi grozi do roku pozbawienia wolności i konieczność zapłaty 2000 dolarów.

Howard King, pełnomocnik Mansona, wydał już oświadczenie w tej sprawie.

„Nie jest tajemnicą dla nikogo, kto był kiedykolwiek na koncercie Marilyna Mansona, że artysta na scenie lubi prowokować, zwłaszcza stojąc tuż przed kamerą. Zarzut pojawił się po tym, jak otrzymaliśmy od kamerzystki żądanie wypłacenia ponad 35 tys dolarów, ponieważ niewielka ilość śliny Marilyna Mansona miała kontakt z jej ramieniem. Poprosiliśmy o jakiekolwiek dowody na wystąpienie szkody, ale nigdy nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Całe to roszczenie jest absurdalne, ale pozostajemy we współpracy z władzami, tak jak do tej pory” – wyjaśnia adwokat broniący Mansona.

Autora „We Are Chaos” mocno obciążają jednak zeznania świadków zdarzenia, w tym pracowników ochrony i osób z publiczności. Zdaniem osób, które znajdowały się w pobliżu, Manson celowo pluł na kobietę.

CZYTAJ TEŻ: MARILYN MANSON OSKARŻONY O ZNĘCANIE SIĘ NAD KOBIETAMI. MUZYK WYRZUCONY Z WYTWÓRNI

Nawet jeśli Mansonowi uda się wygrać tę sprawę, ciążą nad nim znacznie poważniejsze zarzuty związane z przemocą seksualną. Po tym, jak Evan Rachel Wood, gwiazda popularnego serialu „Westworld” i była partnerka Mansona, oskarżyła wokalistę o znęcanie się, na kontrowersyjnego rockmana spadła lawina podobnych zarzutów ze strony innych byłych partnerek. Manson został już oficjalnie wyrzucony z wytwórni Loma Vista Recordings. Z pewnością czekają go dalsze konsekwencje.

AKTUALIZACJA: Jak donosi dziennik „Boston Globe”, Manson zgodził się oddać w ręce policji w związku z ciążącymi na nim zarzutami. Wokalista ma zostać poddany niezbędnym czynnościom, a następnie stawić się na rozprawie. Jej dokładna data ma zostać ustalona w ciągu najbliższych dni.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.