Måneskin na plenerowym koncercie w Polsce jeszcze tego lata!

Ucieszycie się. Jeszcze tego lata na pełnoprawny plenerowy koncert do Polski przyjedzie formacja Måneskin. Sensacja tegorocznej Eurowizji w sierpniu zagra w Gdyni na plenerowej imprezie Open’er Park.

To jedno z największych rockowych objawień ostatnich miesięcy. Włoska kapela, która podczas Eurowizji zawstydziła Rafała Brzozowskiego i wiele innych popowych gwiazdeczek, tego lata dwukrotnie wystąpi w Polsce. Po raz pierwszy 26 czerwca na festiwalu w Sopocie, którego oficjalna nazwa to Polsat SuperHit Festival. Jeśli nie lubicie takich imprez, a chcecie zobaczyć Måneskin, jest jeszcze jedna opcja. Wschodząca gwiazda rocka rodem z Włoch 19 sierpnia zagra w Gdyni na Open’er Park, czyli imprezie organizowanej zamiast Open’er Festival (festiwal po raz drugi z rzędu nie dojdzie do skutku z powodu pandemii – red.).

Bilety trafią do sprzedaży we wtorek, 22 czerwca. Radzimy nie zwlekać z zakupem, bo najprawdopodobniej szybko się rozejdą.

Måneskin w ostatnich dniach pojawia się na plakatach wielu dużych europejskich festiwali. Brawurowe show na Eurowizji, bijący rekordy popularności singiel „Zitti E Buoni”, a także fejkowa afera związana z rzekomym wciąganiem na wizji kokainy przez wokalistę Damiano Davida – wszystko to wywindowało akcje Måneskin w muzycznym biznesie.

Zespół robi oszałamiającą karierę. Czy uda mu się udźwignąć pokładane w nim nadzieje? Czas pokaże. Póki co kapeli idzie co najmniej nieźle!

CZYTAJ TEŻ: WŁOSKA KAPELA ROCKOWA MÅNESKIN WYGRAŁA EUROWIZJĘ

Miastem, gdzie w 2016 r. zaczęła się historia Måneskin, był Rzym, ale korzenie kapeli są też w Danii, skąd pochodzi jej basistka Victoria De Angelis. Zespół może pochwalić się drugim miejscem we włoskiej edycji X-Factora. Na jego koncie znajdują się dwie płyty. Ostatnia ukazała się w marcu tego roku.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.