Måneskin „morduje” wokalistę w teledysku do „Mammamia”

W nowym teledysku Måneskin niespodzianka tegorocznej Eurowizji wraca z imprezy i marzy o pozbyciu się wkurzającego wokalisty Damiano Davida. Mammamia!

Grupa Måneskin przebojem wdarła się do rockowego mainstreamu. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego sukcesu na ostatniej Eurowizji, którą włoska kapela wygrała, startując z pozycji underdoga. Zespół dba o to, by szybko o nim nie zapomniano. Regularnie gra koncerty, wydaje kolejne single i ewidentnie stara się szokować. Wszystkiemu towarzyszą obliczone na jak największe zasięgi kampanie na Tik Toku oraz innych platformach społecznościowych.

Do sieci trafi właśnie najnowszy teledysk Måneskin do utworu „Mammamia”, który już wcześniej narobił sporo szumu. Utrzymany w imprezowym, kwaśnym klimacie klip z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszych wyników singla.

Wideo wyreżyserowane przez Rei Nadal i wyprodukowane przez Prettybird pokazuje zespół wracający z całonocnej libacji. Podczas podróży każdy z członków wyobraża sobie morderstwo na Damiano Davidzie, wokaliście Måneskin, który w teledysku został przedstawiony jako nieznośny, arogancki typ z mocno przerośniętym ego. W swojej wizji Victoria, Thomas i Ethan mordują Damiano w inny sposób. Tłem dla makabrycznych wizji są sceny picia niedorzecznych ilości alkoholu, spontanicznego seksu i domowego koncertu.

Teledysk udostępniamy poniżej.

Måneskin (z duńskiego „światło księżyca”) to zespół rockowy składający się z wokalisty Damiano Davida, basistki Victorii de Angelis, gitarzysty Thomasa Raggi i perkusisty Ethana Torchio. Ten młody czteroosobowy skład szybko stał się globalnym fenomenem. Ich ostatnie trzy piosenki: „Zitti E Buoni”, „I Wanna Be Your Slave” i „Beggin’” sprawiły, że Måneskin był jednym z najchętniej streamowanych zespół ostatnich miesięcy. Liczba ponad trzech miliardów odtworzeń w serwisach streamingowych robi wrażenie. Udało im się także zdobyć złote i platynowe płyty w wielu europejskich krajach. Taki głód muzyki spowodował, że europejska trasa koncertowa „Loud Kids Tour” wyprzedała się w zaledwie 2 godziny.

CZYTAJ TEŻ: CZŁONKOWIE MÅNESKIN POCAŁOWALI SIĘ NA PIERWSZYM KONCERCIE W POLSCE

W przyszłym roku popularny rock’and’rollowy kwartet z Włoch już po raz trzeci odwiedzi Polskę. Koncert odbędzie się 15 lutego 2022 r., a za jego organizację odpowiada Alter Art.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.