Louder Fest już w ten weekend. Hybrydowy festiwal z mocnym line-upem

Louder Fest to inicjatywa zrodzona z pasji i miłości do metalu, niosąca wsparcie dla muzyków, ekip technicznych i ludzi związanych z muzyką. Stoi za nią Monika Barańska, która jak sama mówi, stworzyła Louder Fest w reakcji na związany z pandemią brak koncertów.

W marcu Monika zorganizowała pierwszy Louder Fest, zapraszając Vadera, Lipali, Materię i Insidius. Wydarzenie było transmitowane online i spotkało się z ciepłym przyjęciem.

– Wychodząc naprzeciw realiom panującym w branży muzycznej, koncertowej i eventowej, dostosowałam do obecnych warunków pomysł na festiwal, który zrodził się w mojej głowie parę lat temu – opowiada organizatorka Louder Fest.

– Sporo znajomych z branży muzycznej twierdziło, ze postradałam rozum, organizując tak duże przedsięwzięcie i to jeszcze w czasach pandemii, ale ja się nie poddałam – dodaje Monika.

Idąc za ciosem, Monika organizuje kolejną odsłonę festiwalu, tym razem poszerzając jego formułę. Drugi z rzędu Louder Fest będzie odbywał się przez dwa dni we Wrocławiu jako festiwal hybrydowy, czyli z publicznością obecną na miejscu, ale też ze streamingiem dostępnym na całym świecie. W ten sposób ma być jeszcze głośniej niż ostatnim razem. O to, by tak było, zadbają cztery piękne kobiety z brazylijskiej formacji Nervosa, a także rodzimi mistrzowie death metalu z grupy Decapitated. Oprócz nich zagrają Materia, The Sixpounder, Pandrador, Scylla, Insidius, Valkenrag, Hellhaim, Vane, Mentally Blind i Ragehammer.

To jednak nie wszystko. Na dodatkowej scenie wroFFław Extreme Stage zaprezentują się ponadto HeadUp, Methopia, Miecz, SYNAPSA, Mindfak, Las Trumien, Warbell i Thar Ai!

Zapowiedź wydarzenia możecie znaleźć poniżej.

Po bilety w cenach 50-200 zł zaglądajcie na GoOut.pl i eBilet.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV