Louder Fest już w ten weekend. Hybrydowy festiwal z mocnym line-upem

Louder Fest to inicjatywa zrodzona z pasji i miłości do metalu, niosąca wsparcie dla muzyków, ekip technicznych i ludzi związanych z muzyką. Stoi za nią Monika Barańska, która jak sama mówi, stworzyła Louder Fest w reakcji na związany z pandemią brak koncertów.

W marcu Monika zorganizowała pierwszy Louder Fest, zapraszając Vadera, Lipali, Materię i Insidius. Wydarzenie było transmitowane online i spotkało się z ciepłym przyjęciem.

– Wychodząc naprzeciw realiom panującym w branży muzycznej, koncertowej i eventowej, dostosowałam do obecnych warunków pomysł na festiwal, który zrodził się w mojej głowie parę lat temu – opowiada organizatorka Louder Fest.

– Sporo znajomych z branży muzycznej twierdziło, ze postradałam rozum, organizując tak duże przedsięwzięcie i to jeszcze w czasach pandemii, ale ja się nie poddałam – dodaje Monika.

Idąc za ciosem, Monika organizuje kolejną odsłonę festiwalu, tym razem poszerzając jego formułę. Drugi z rzędu Louder Fest będzie odbywał się przez dwa dni we Wrocławiu jako festiwal hybrydowy, czyli z publicznością obecną na miejscu, ale też ze streamingiem dostępnym na całym świecie. W ten sposób ma być jeszcze głośniej niż ostatnim razem. O to, by tak było, zadbają cztery piękne kobiety z brazylijskiej formacji Nervosa, a także rodzimi mistrzowie death metalu z grupy Decapitated. Oprócz nich zagrają Materia, The Sixpounder, Pandrador, Scylla, Insidius, Valkenrag, Hellhaim, Vane, Mentally Blind i Ragehammer.

To jednak nie wszystko. Na dodatkowej scenie wroFFław Extreme Stage zaprezentują się ponadto HeadUp, Methopia, Miecz, SYNAPSA, Mindfak, Las Trumien, Warbell i Thar Ai!

Zapowiedź wydarzenia możecie znaleźć poniżej.

Po bilety w cenach 50-200 zł zaglądajcie na GoOut.pl i eBilet.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.