Limp Bizkit mieli być gwiazdą Pol’and’Rock. „Obiecujemy za rok”

Wiemy już na pewno, że w tym roku Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą nie odbędzie się. W poniedziałkowej audycji „Zaraz będzie ciemno” w Antyradiu Jerzy Owsiak poinformował, że headlinerem Pol’and’Rock miała być grupa Limp Bizkit.

Fani nu-metalu, którzy wychowali się na Limp Bizkit, a przy tym lubią Pol’and’Rock Festival, mogą czuć się zawiedzeni. Dowodzony przez Freda Dursta zespół był jedną z zakontraktowanych gwiazd „najpiękniejszego festiwalu świata”, o czym Jerzy Owsiak w poniedziałkowy wieczór poinformował na antenie Antyradia, przekazując informację o odwołaniu Pol’and’Rock (impreza w tym roku odbędzie się w formule online – red.).

– Limp Bizkit, 1 sierpnia, godz. 23.00. Moi drodzy, mieliśmy to już, mieliśmy i czekaliśmy, kiedy możemy to ogłosić – zdradził szef Fundacji WOŚP.

– Bardzo dziękujemy managementowi, który wyczuł, który powiedział: „Okej, chłopaki, nie denerwujcie się. To nie tylko wy, to cały świat stanął w miejscu, ale obiecujemy za rok, jeżeli świat opanuje to wszystko, jeżeli wszystko będzie w normalnym porządku, to nie ma bata, jesteśmy także u was – dodał Owsiak.

Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się dopiero za rok – oczywiście pod warunkiem, że do tego czasu pandemia ustąpi. W tym roku organizatorzy wydarzenia zapraszają trzydniowy na festiwal w wersji online.

„Absolutnie nie chcemy was w tych trzech dniach zostawić bez cudownej atmosfery naszego festiwalu. Przecież jest to podziękowanie za wasze zimowe wsparcie podczas Finału WOŚP, jest to podziękowanie dla was wszystkich za tworzenie społeczeństwa w pełni obywatelskiego i przepojonego wspaniałymi ideami” – czytamy w oświadczeniu organizatorów Pol’and’Rock.

„W dniach od 30 lipca do 1 sierpnia zapraszamy was na całe trzy dni festiwalowego grania. Stworzymy dla was najpiękniejszą domówkę świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki z masą festiwalowych gości i dźwięków” – zapowiadają organizatorzy Pol’and’Rock.

Pełną treść oświadczenia opublikowaliśmy w artykule: „Oficjalnie: Pol’and’Rock Festival odwołany, ale nie zupełnie”.

Przypomnijmy: Pol’and’Rock Festival planowo miał odbyć się między 30 lipca a 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród ogłoszonych gwiazd imprezy znalazła się ukraińska formacja Jinjer, a także m.in. While She Sleeps, Static-X i Clutch.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV