Koty grające metal? Poznajcie kocią kapelę Caterra

Koty grające ekstremalny metal? Nie, to nie primaaprilisowy żart. Swój pierwszy singiel wydała właśnie kocia kapela Cattera dowodzona przez dachowca z przeszłością Roope-Shakira. Numer jest dostępny na Bandcampie, a cały dochód z jego sprzedaży wesprze kociaki w potrzebie.

Prima aprilis co roku oznacza urodzaj na mniej lub bardziej zabawne wynurzenia, ale debiut kociej formacji Caterra to inny level. Jej frontmanem jest Roope-Shakir, niegdyś skrzywdzony przez los dachowiec błąkający się po ulicach Nowego Jorku, dziś ukochany futrzak Anny Mrzyglocki z Fearless Records.

Caterra to prawdziwe kocury zwierzęcej sceny metalowej, której gwiazdami są m.in. Hatebeak czy Caninus. Koty z Caterry mogą pochwalić się naturalnym corpse paintem i oczywiście profesjonalnym managementem. Ale im bynajmniej nie chodzi o zarabianie milionów.

Caterra to projekt mający na celu wsparcie dachowców, bo te często nie mają lekko. Na Bandcampie pojawił się pierwszy singiel nieprzejednanych sierściuchów, będący ich wsparciem dla kociej braci. Cały dochód ze sprzedaży jeszcze gorącego singla „Hunger of the Beast” zostanie przekazany ratującej koty organizacji Whiskers-A-GoGo. Jednym z jej byłych już podopiecznych jest gwiazda Caterry Roope-Shakir.

Singiel „Hunger of the Beast” oraz osobliwy making-of możecie sprawdzić poniżej.

I naprawdę nie jest to prima aprilis.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV