Koparki zatańczyły do „Nothing Else Matters” Metalliki. Nagranie robi furorę

Być może sądzicie, że w internecie widzieliście już wszystko, ale zapewniamy, że jeszcze dużo przed wami. Pracownicy pewnej firmy budowlanej z Kanady postanowili udowodnić, że ich koparki potrafią zatańczyć do „Nothing Else Matters” Metalliki. Nagrany przez nich film robi furorę.

Byliśmy przekonani, że najlepsi w bezczelnym łamaniu przepisów BHP są polscy budowlańcy, ale ekipa firmy Bertrand Ostiguy Inc. z Kanady też jest w tym dobra.

Kanadyjscy budowlańcy postanowili, że wykorzystają swoje koparki w sposób, w jaki innym nie przyszłoby to do głowy, przygotowując specjalny pokaz. Założenie było takie, by koparki zatańczyły do muzyki Metalliki, co oczywiście się udało, bo jak pewnie wiecie, dla ekip budowlanych niemożliwe nie istnieje.

Gdyby pracownicy Bertrand Ostiguy Inc. postawili na agresywny materiał Metalliki z „Kill 'Em All”, z pewnością ich sprzęt skończyłyby na złomowisku, dlatego przytomnie wybrali spokojniejszy repertuar (czyt. „Nothing Else Matters”), tak by ich koparki mogły zatańczyć wolnego.

Podbijające internet nagranie tańca koparek możecie zobaczyć poniżej.

Choreografię dla koparek ułożył 14-letni Julien Ares, którego wujek jest włascicielem firmy Bertrand Ostiguy Inc. Jak wyjaśnia chłopak, to on wpadł na pomysł przygotowania pokazu. Chłopak już pracuje nad kolejnymi projektami. Nie możemy się doczekać.

Przypomnijmy: Metallica idzie za ciosem i nie zamierza zwlekać z wydaniem kolejnej płyty. Jeszcze przed pandemią członkowie grupy deklarowali, że tym razem zmobilizują się i nie będą kazali fanom czekać tak długo, jak na „Hardwired… to Self-Destruct”. Wybuch pandemii i odwołanie zaplanowanych na najbliższy czas koncertów mogą pomóc Metallice dotrzymać słowa. Od jakiegoś czasu Amerykanie zarzekają się, że nie tracą czasu i pomimo lockdownu starają się pracować. Lars Ulrich ostatnio stwierdził nawet, że Metallica „na poważnie” pisze nowy materiał. Nowy album Metalliki znalazł się w naszym zestawieniu „Płyty, na które czekamy w 2021 #gwiazdy rock/metal”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV