Koncert Ozzy’ego w Krakowie potwierdzony. Ile zapłacimy za bilety?

Potwierdza się to, o czym wiemy już od kilku dni – Ozzy Osbourne w 2018 r. wystąpi w Krakowie jako headliner przyszłorocznego Impact Festivalu. Organizator potwierdził tę informację – i podał ceny biletów. Ile trzeba będzie zapłacić, by zobaczyć legendarnego wokalistę?

Za najtańszy bilet na koncert, który odbędzie się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków, trzeba będzie zapłacić 235 zł. W sprzedaży będą również pakiety Hospitality za 831 zł, a także ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum, których ceny nie zostały jeszcze podane. Szczegóły sprawdzicie na stronie www.livenation.pl

Przedsprzedaż biletów dla osób zarejestrowanych w LiveNation.pl wystartuje we wtorek, 7 listopada, o godz. 10.00. W tej opcji bilety będzie można kupić wyłącznie przez 36 godzin. Regularna sprzedaż rozpocznie się natomiast 9 listopada o godz. 10.00.

Jeżeli chodzi o sam koncert, występ Ozzy’ego na Impact Festivalu będzie częścią trasy, w ramach której były już frontman Black Sabbath będzie świętował 50-lecie działalności. Tournée zakończy się w 2020 r.

Przypomnijmy: ostatni koncert z Black Sabbath Ozzy Osbourne dał 4 lutego, wraz z zespołem żegnając się ze sceną w wypełnionej po brzegi Genting Arenie w Birmingham.

Przy okazji pożegnalnego koncertu Sabs Ozzy osobiście zapewnił, że zamierza koncertować dalej – ale już z członkami solowego zespołu. Warto odnotować, że do składu niedługo później powrócił gitarzysta Zakk Wylde, lider formacji Black Label Society, wieloletni współpracownik Osbourne’a. Zakk najprawdopodobniej będzie towarzyszył Ozzy’emu również podczas krakowskiego koncertu.

To jak – widzimy się 26 czerwca 2018 r. w Tauron Arenie? Po koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Focka (CC BY-ND 2.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV