Kerry King: „Straciłem 10 funtów na wadze bez wysiłku”

Lider Slayera promuje się nie tylko przez nowy album!

W wywiadzie dla „Metal XS” Kerry King opowiedział o przeprowadzce do Nowego Jorku przed trzema laty i tym jak przygotowuje się do nadchodzącej trasy koncertowej, czyli pierwszych występów od 2019 roku. Artysta opowiedział również o tym jak udało mu się zrzucić na wadze.

– To zabawne. Przez ostatnie kilka miesięcy po prostu zacząłem mniej jeść. Któregoś dnia spojrzałem w lustro i pomyślałem: „Myślę, że trochę schudłem”. I schudłem 10 funtów (4,5 kg) bez wysiłku – mówi gitarzysta – Myślę, że Nowy Jork trochę mi spowszedniał i nie musiałem jeść ogromnych ilości jedzenia jak robiłem to wcześniej. W budynku gdzie mieszkam jest siłownia. Chodzę na zajęcia cardio, ale też po mieści poruszam się pieszo. Sprzedałem swoje samochody i od tamtej pory gdy wyjeżdżamy gdzieś dalej decydujemy się na Ubera lub pociąg. To ma duży wpływ na organizm. Chodzenie jest świetne. Znów mogę bez problemu grać na stojąco na gitarze. Tylko nie jestem już młody, a moje gitary są ciężkie. Po prostu przyzwyczajam się na nowo. Podnoszę ciężary, robię cardio a reszta dzieje się sama – dodaje King.

W zeszły czwartek, 9 maja, Kerry King ze swoim zespołem zagrał koncert w Daytona Beach na Florydzie. Oprócz utworów z debiutanckiej płyty „From Hell I Rise” zespół zagrał również utwory Slayera napisane przez Kinga jak chociażby „Hate Worldwide”, „Raining Blood” czy „Black Magic”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.