„Just A Cigarett” – nowy singiel Decapitated. „Ukształtował cały album”

Obóz Decapitated podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się premierą płyty „Cancer Culture”. Mistrzowie death metalu udostępnili nowy singiel „Just A Cigarette”.

To może być kolejny doskonały album Decapitated. Metalowcy z Krosna, którzy w swoim gatunku uchodzą za światową elitę, mają za sobą premiery dwóch mocnych singli: „Cancer Culture” i „Hello Death” z Tatianą Shmailyuk z Jinjer. Zespół właśnie podzielił się trzecim singlem z zaplanowanej na 27 maja płyty „Cancer Culture”.

– „Just A Cigarett” to potężny, epicki utwór utrzymany w konwencji melodic death metalu opowiadający o ludzkich oczekiwaniach i śmierci. Był to pierwszy utwór, jaki napisałem na „Cancer Culture”. Ukształtował cały album – opowiada Wacław „Vogg” Kiełtyka, gitarzysta i lider Decapitated.

<div class=”rms-affiliate” data-url=”tra-pol-1299-Decapitated.html” data-count=”3„></div>

– Żeby jeszcze lepiej zaprezentować ten utwór i wywrzeć wrażenie na słuchaczach, chcieliśmy dostarczyć go z dziełem sztuki. Połączyliśmy siły z polskim artystą Marcinem Białasem, który pozwolił nam skorzystać z jego fenomenalnych prac – dodaje Vogg.

Singiel „Just A Cigarett” wraz z klipem udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: DECAPITATED I TATIANA SHMAILYUK Z JINJER RAZEM W SINGLU „HELLO DEATH”

Album „Cancer Culture” zostanie wydany w ramach nowego kontraktu Decapitated z wytwórnią Nuclear Blast. W Polsce za jego promocję odpowiada Mystic Production.

Decapitated to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów metalowych. Grupa jest zaliczana do ścisłej czołówki światowego death metalu. Została założona w 1996 r. w Krośnie i od tego czasu zdołała wydać siedem albumów. Ostatnim pozostaje „Anticult” z 2017 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.