Jinjer z nowym singlem. Znamy datę premiery „Macro”

To już pewne: 25 października za pośrednictwem Napalm Records Jinjer wyda swój czwarty album. Ukraińska formacja opublikowała pierwszy singiel z płyty, mocno zaskakując utworem „Judgement (& Punishment)”.

Świeżo opublikowany singiel „Judgement (& Punishment)” to dowód na to, że Jinjer to znacznie więcej niż wyrazista wokalistka. Pulsujące zwrotki w klimacie reggae, poprzecinane ostrymi gitarami – oto przepis na brzmienie, które może przysporzyć Jinjer rozgłosu.

Album „Macro, który trafi do sklepów 25 października, będzie czwartym dużym wydawnictwem grupy, która dopiero co wydała epkę „Micro”.

– Przechodzenie z małych rzeczy w większe to naturalna kolej rzeczy – komentuje zespół – Dbając o ciężar uczuć, emocji i doświadczeń, wybraliśmy ścieżkę od „Micro” do „Macro”. To doniosły moment w historii Jinjer, kwintesencja tego, co determinuje nas jako zespół i jako ludzi. Jesteśmy dumni z każdego dźwięku zaśpiewanego i nagranego na „Macro”. Nie możemy się już doczekać, kiedy będziecie mogli to sprawdzić.

– Ile razy reagowaliśmy na coś surowo, bo tego nie rozumieliśmy? Wygląda na to, że w każdym z nas jest ten gen, że kiedy coś jest obce, kwiestionujemy to, atakujemy i próbujemy zniszczyć, tak jak małpy. Kiedy pojawia się reakcja drugiej strony, często okazuje się, że jesteśmy obnażeni. Każda akcja powoduje reakcje. Wtedy reakcją są osąd i kara, czyli „Judgement (& Punishment)” – swój najnowszy singiel objaśnia zespół.

Utwór „Judgement (& Punishment)” udostępniamy poniżej.

W listopadzie Jinjer zagra dwa koncerty w Polsce. Grupa wystąpi 9 listopada w Warszawie i dzień później we Wrocławiu. Oba koncerty będą częścią trasy promującej album „Macro”.

Ostatni koncert Jinjer w naszym kraju odbył się w czerwcu w Krakowie na Mystic Festival.

Nowe koszulki Jinjer znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.