Jinjer kolejną gwiazdą Pol’and’Rock Festival

Pol’and’Rock Festival cały czas jest na horyzoncie i choć wszystko wydaje się niepewne, organizatorzy wydarzenia konsekwentnie ogłaszają kolejne gwiazdy. Jeśli festiwal dojdzie do skutku, zagra na nim formacja Jinjer.

Jinjer to wschodząca gwiazda metalcore’u rodem z Ukrainy. Zespół powstał jako reakcja na wojnę domową, jaka ogarnęła kraj w 2014 r. (konflikt na wschodniej Ukrainie – red.). Dziś Jinjer to jednak znacznie więcej, o czym najlepiej świadczy fakt, że grupa bardzo często określana jest mianem „next big thing”. Dowodzona przez Tatianę Shmailiuk kapela gra coraz większe koncerty, a jednym z nich będzie koncert na Pol’and’Rock.

Ukraińska formacja miała zagrać na Pol’and’Rock już w ubiegłym roku, co niestety okazało się niemożliwe. Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Tegoroczny Pol’and’Rock jest planowany na 29-31 lipca. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to m.in. Limp Bizkit i Dropkick Murphys.

Miejsce imprezy pozostaje bez zmian. Zakładając, że okoliczności na to pozwolą, jak co roku spotkamy się w Kostrzynie nad Odrą.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych organizowany od 1995 r.

Ubiegłoroczna odsłona imprezy pierwotnie miała odbyć się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r. Ostatecznie festiwal odbył się online. Po raz pierwszy i (miejmy nadzieję) ostatni raz.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV