Iron Maiden powracają z nowym singlem. „The Writing On The Wall”

Legenda heavy metalu powraca z nowym materiałem. Iron Maiden udostępnili pierwszą nowość od ponad pięciu lat. Czujcie się zaproszeni na ucztę Baltazara i sprawdźcie singiel „The Writing On The Wall”.

Członkowie Iron Maiden nie byli w stanie dokończyć trasy „Legacy Of The Beast Tour”, ale to nie przeszkadza im w otwarciu nowego rozdziału. Grupa robi to z klasą, prezentując bardzo świeży singiel „The Writing On The Wall”. Możemy zapewnić, że nie pomylicie go z wcześniejszymi dokonaniami Ironów!

Singiel „The Writing On The Wall” udostępniamy poniżej.

O tym, jak bardzo fani czekali na ten moment, najlepiej świadczy fakt, że na premierze „The Writing On The Wall” stawiło się ich grubo ponad 50 tys. Swoją nowość Iron Maiden zilustrowali kapitalną animacją, w której z pewnością doszukacie się wielu wymownych odniesień do ostatnich wydarzeń na świecie.

„The Writing On The Wall” odnosi się również do biblijnej uczty Baltazara będącej początkiem końca Babilonu.

Czy najnowszy utwór to zapowiedź kolejnej płyty Iron Maiden. Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi Adriana Smitha, gitarzysty zespołu, jest to bardzo prawdopodobne.

– Jak sądzę, warto trochę poczekać, W drodze są bardzo, bardzo ekscytujące rzeczy – jeszcze w marcu mówił Smith.

– Fani będą wniebowzięci – podsumował muzyk.

Nie możemy doczekać się kolejnych wieści od Iron Maiden.

Przypomnijmy: Iron Maiden w lipcu ubiegłego roku mieli wystąpić w Warszawie. Ostatecznie koncert został przełożony. Nowa data to 24 lipca 2022 r. Miejsce koncertu, czyli stadion PGE Narodowy w Warszawie, pozostaje niezmienione

Ostatnim albumem Iron Maiden pozostaje „The Book of Souls” z 2015 r.

1 komentarz do wpisu “Iron Maiden powracają z nowym singlem. „The Writing On The Wall””

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV